• Головна
  • Пріоритетне розмінування сільськогосподарських земель триває на Миколаївщині
14:15, 27 березня 2023 р.

Пріоритетне розмінування сільськогосподарських земель триває на Миколаївщині

На Миколаївщині триває пріоритетне розмінування сільськогосподарських земель

На Миколаївщині триває пріоритетне розмінування сільськогосподарських земель

 Станом на сьогодні замінованими залишаються ще 280 тисяч га угідь

У Миколаївській області розпочали пріоритетне розмінування земель сільськогосподарського призначення. В регіоні спостерігаться збільшення сил та засобів виявлення та знешкодження небезпечних предметів.

Про це повідомляє Мінагрополітики.

До розмінування долучилися і міжнародні організації. Частина з них вже працюють з технічного розмінування, інформування населення, інші розпочнуть роботу в найближчі тижні.

В області діє Координаційний штаб з питань очищення території. Інформацію щодо щільності замінування готують територіальні громади та подають її до обласної військової адміністрації.

Тим часом в ДСНС Миколаївської області зазначають, що піротехнічні служби працюють щоденно над розмінуванням територій.

"Щоденно на території Миколаївської області виконують роботи 10 піротехнічних розрахунків, із яких 5 здійснюють заходи щодо вирішення питань виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів на об'єктах критичної інфраструктури, 5 розрахунків здійснюють заходи на території населених пунктів, приватних домоволодінь, об'єктів економіки, та суб'єктів господарювання на деокупованих територіях Миколаївської області", — повідомляють в ДСНС Миколаївської області.

В області планують до серпня поточного року розмінувати більшу частину земельного фонду, щоб люди змогли встигнути під посів озимих на наступний рік.За попередніми оцінками Мінагрополітики, в 9 областях України (Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська та Черкаська) потребують обстеження та, за необхідності, розмінування (гуманітарного розмінування) понад 470 854 га земель с/г призначення. Відтак, за результатами проведення нетехнічного чи технічного обстеження територія, що потребує гуманітарного розмінування, може суттєво скоротитися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...