• Головна
  • Транш від європейського банку отримав “Миколаївелектротранс”
07:14, 27 березня 2023 р.

Транш від європейського банку отримав “Миколаївелектротранс”

Транш від європейського банку отримав “Миколаївелектротранс”, фото-1

Миколаїв відновлює роботу з Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках проєкту оновлення тролейбусного парку.

Комунальне підприємство “Миколаївелектротранс” станом на березень 2023 року отримало черговий транш у розмірі 525 тисяч євро.

Про це розповів директор комунального підприємства “Миколаївелектротранс” Юрій Сметана.

Зі слів Юрія Сметани, йдеться про кредит, в рамках якого місто закуповувало тролейбуси марки “Дніпро”, але у зв’язку з військовою агресією Росії в Україні дія договору призупинилася.

“Протягом 2023 року вели перемовини з банком. Міський голова Олександр Сєнкевич також неодноразово зустрічався з представниками банку та пояснював необхідність продовження та відновлення фінансування. І ось ми вже отримали транш. Я був на підприємстві, там є готових до відправки 10 тролейбусів, це повністю відповідає тому контракту, який ми підписали з постачальником на 40 нових тролейбусів, 30 — ми вже отримали до 24 лютого 2022 року”, — розповів Юрій Сметана.

Директор каже, тролейбуси добре показали себе в роботі.

“У них є аварійний хід автономний в рамках одного кілометра. Навіть, коли були моменти складності руху, спричинені різними моментами, і ДТП, і після обстрілів Миколаєва, ми застосовували дану функцію і продовжували рух. Тому це дуже гарна функція в цього тролейбуса, взагалі водії дуже добре про них відгукуються”, — говорить Юрій Сметана.

За словами керівника підприємства, Миколаїв одне з небагатьох міст в Україні, що придбало останню модифікацію тролейбуса марки “Дніпро Т-203”.

“Новіших нині в Україні немає. Там вже замінена панель керування. Тому вони дуже добре себе зарекомендували в стандартних умовах, а також в роботі під час війни. Там є комфорт для пасажирів та водіїв”, — каже Юрій Сметана.

Ми робимо максимально можливе, щоб збільшувати кількість транспорту.Станом на березень щоденно підприємство випускає на лінію 28 тролейбусів та 19 трамваїв.

“За всіма планами розвитку міста Миколаєва, відбудови Миколаєва, наша потреба у складі водіїв тролейбусів — це 200 водіїв, станом на березень ми маємо 67. Тому водіїв катастрофічно не вистачає”, — розповів Сметана.

Обстріли пошкодили 32 тролейбуси, з них 5 — не підлягають відновленню.

“18 тролейбусів, які ми відремонтували, це нові тролейбуси марки “Дніпро”. Усього 27 тролейбусів ми відновили, і вони вже курсують вулицями міста. Я вдячний постачальникам скла, які на той час розуміли ситуацію, в якій було місто Миколаїв, під щоденними обстрілами. Вони відклали всі свої замовлення і зробили наше замовлення по склу без черги, і протягом тижня доставили це скло в Миколаїв”, — говорить Юрій Сметана.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...