• Головна
  • Інтернет-магазин велосипедів – один клік до мрії
Новини компаній
08:26, 14 березня 2023 р.

Інтернет-магазин велосипедів – один клік до мрії

Новини компаній

Останнє соціальне опитування компанією Research & Branding Group показало, що серед українців кожен другий чоловік і кожна третя жінка володіють велосипедом. Це становить 42 % всього населення країни. Тобто, 58 % жителів все ще не мають велобайку. Цю статистику може легко виправити похід у найближчий магазин велосипедів, що є в кожному місті. Адже зі зростанням велодоріжок в містах України, кількість охочих пересісти на екологічний вид транспорту невпинно зростає.

Більш популярними є інтернет-магазини велосипедів, де можна придбати велобайк, комплектуючі та аксесуари, не виходячи з дому. Такий інтернет веломагазин має ряд переваг: клієнт не витрачає час на дорогу до фактичного магазину, швидко переміщується по сайту в пошуках необхідного товару.

За статистикою фірми Research & Branding Group, українці використовують велосипеди для наступних цілей: 67 % – як індивідуальний транспортний засіб, 20 % – для підтримання спортивної форми, 14 % – для туризму. Будь-яку з цих цілей можна задовольнити, завітавши в інтернет-магазин, де є велосипеди. 

UxpgYEvEXIh3Thlpt0ch1DLQmO6xNE0aPWzE9_HQeLuKUM8QOZitVwHPW-Jw1lA_v3jEhCukTRCq3pH5t2c2-kvGuwasQkzQfHtdbV_mTHmV_1_gOV-Dw2aBlpGwxl8KpLSBCDmVDoxotHAT0tk7VsY

Веломагазин Велопарк – на крок попереду

Легендарний Гері Фішер колись сказав: “Будь-хто, хто катається на велосипеді – мій друг”. І мав рацію. Адже велосипедисти та велолюбителі – це завжди цікаві люди й захопливі особистості.

Завітавши в інтернет-магазин велосипедів у місті Київ і придбавши нового двоколісного друга, ви отримаєте наступні позитивні зміни в житті:

  • Зняття психічного напруження. Завдяки фізичній активності підвищується рівень гормонів щастя в крові, а саме дофамін, окситоцин, серотонін, ендорфін. Напруження змінюється розслабленням, людина починає дивитись на світ позитивно, з надією і ентузіазмом.

  • Покращуються фізичні властивості. Поліпшується робота серцево-судинної системи. Організм починає працювати більш злагоджено. 

  • Нові захоплення. Нове коло спілкування з однодумцями. Покращуються відносини з близькими людьми через спільні хобі. Зростає мотивація до життя й нових знань. Людина стає цікавішою, до неї починають тягнутися й прислухатися. 

  • Заощадження коштів. Утримувати велосипед є набагато дешевшим, ніж утримувати автомобіль. Велобайк не потребує заправки бензином та не просить регулярної заміни мастил.

  • Економія часу. Адже час – це кошти. З велосипедом можна забути про міські затори, приїжджати вчасно, нарешті стати пунктуальним. Ще й про екологію дбати. Green energy – за ним наше майбутнє. 

Отже, бути на крок попереду зовсім не складно. Треба просто завітати в інтернет-магазин велосипедів, де представлена вся Україна, і обрати велосипед, який припаде до душі.

Інтернет-магазин велосипедів вражає вибором

Якщо виникне бажання обрати велосипед – інтернет-магазин в цьому допоможе. Існує різноманіття видів і типів велосипедів. Новачків вони можуть збентежити, проте насправді в них нескладно розібратись. 

Будь-який великий магазин велосипедів міста Київ пропонує наступні велосипеди:

  • Позашляхові: гірські, фетбайк.

  • Спортивні: шосейні, циклокросові, для триалу й фристайлу, трекові, розділочні.

  • Для асфальту: міські, гібридні, турінг, складні.

  • Інші: дитячі, жіночі, вантажні, електричні, велосипед-тандем.

Для купівлі велобайка, велозапчастин, аксесуарів – необхідно звернутись в інтернет-магазин велосипедів в Івано-Франківськ, Львів, Київ. Можна обрати товар самостійно, спираючись на характеристики й опис товарів на сайті, а можна зателефонувати до магазину та отримати кваліфіковану пораду від менеджера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...