• Головна
  • Освітні заклади Миколаївської області отримали понад 4,2 тисячі ноутбуків
14:17, 10 березня 2023 р.

Освітні заклади Миколаївської області отримали понад 4,2 тисячі ноутбуків

У Миколаївській області заклади освіти отримали більш ніж 4,2 тисячі ноутбуків – за сприяння фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту "Цифровий актив для України" компаній "HP" та "Microsoft".

Освітні заклади Миколаївської області отримали понад 4,2 тисячі ноутбуків, фото-1

Зображення: Міністерство освіти і науки України

Про це інформує пресслужба Міністерства освіти і науки України з посиланням на міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

Відтак пристрої розподілено між закладами:

загальної середньої освіти Миколаєва – 991 ноутбук; спеціальної освіти – 348 ноутбуків; професійної освіти – 523 ноутбуки; Миколаївський інститут післядипломної педагогічної освіти – 40 ноутбуків; загальної середньої освіти Миколаївської області – 2 349 ноутбуків.

У відомстві зазначили, що вже передано близько 30 тисяч електронних пристроїв із запланованих 39 тисяч ноутбуків для підтримки вчителів у 12 регіонах країни. Крім того, понад 2,4 тис. хромбуків передано для закладів загальної середньої освіти Вінниччини.

Нагадаємо, що нещодавно у межах проєкту “5 000 iPad для українських школярів” понад 4 тисячі планшетів уже отримали заклади чотирьох областей України.

Відтак, більше ніж 4 тисячі планшетів Apple iPad отримали:

У Київській області – 4 школи; У Чернігівській області – 2 школи; У Харківській області – 4 школи; У Миколаївській області – 4 школи.

У Мінцифрі зазначили, що реалізація цього проєкту дасть змогу дітям продовжити навчання незалежно від місця проживання, а розширений функціонал пристрою дозволить здобувати якісну освіту.

За підтримки партнерів з розвитку триває забезпечення цифровими пристроями українських освітян та учнів шкіл. Відтак у Дніпропетровській, Донецькій та Миколаївській областях учні отримали понад три тисячі планшетів. З жовтня 2022 року до січня 2023 року українські освітяни отримали 50 тисяч хромбуків у межах співпраці МОН і Мінцифри з компанією Google та ЮНЕСКО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...