• Головна
 • Чому системи охорони та безпеки краще, ніж страховка?
Новини компаній
09:46, 14 лютого 2023 р.

Чому системи охорони та безпеки краще, ніж страховка?

Новини компаній

Страховка виключно - грошова виплата яка хоч і покриє матеріальну шкоду, але відшкодовується вона після того, як злочин чи інша надзвичайна ситуація трапилась з вами, відміно від системи охорони та безпеки вона не гарантує ніякої безпеки як майну, так і людині. Квартира можливо і відновиться завдяки страховки, але краще ж запобігти злочину, безпека повинна бути на першому місці.

Сама ж охрана квартир створена для того, щоб запобігати пограбуванню чи іншим ситуаціям які злочинці можуть скоїти, “Запобігти, врятувати, допомогти!”. Ця централізована система настільки чітка, що група швидкого реагування протягом 5-7 хвилин прибуває до призначеного місця, після отримання повідомлення від надійних датчиків про вторгнення у квартиру чи інші надзвичайні ситуації такі як пожежа чи затоплення квартири, та рятує Вас чи ваші речі.

Це збереже ваші нерви від небезпеки, що документи, майно та ваших близьких викрадуть чи пошкодять.

Чому системи охорони та безпеки краще, ніж страховка?, фото-1

Переваги охоронних сигналізацій у квартирі

Доволі велика кількість компаній у сфері охоронно-захисних послуг надають своїм клієнтам повний комплекс таких послуг як ці:

 • Приватна охорона - мабуть найголовніша послуга, у разі якщо злодії проникнуть на об’єкт спрацює один із датчиків - датчик руху. Сигнал від нього миттєво надійде на пульт охорони через gsm (жсм) і gps (джіпіес), разом з цим увімкнеться сирена, а ще прийде повідомлення на мобільний телефон. Відразу ж виїжджає озброєний екіпаж професійних охоронців саме які знешкодять загрозу врятувавши життя та майно.
 • Фізична охорона - одна з перших хто буде запобігати проникнення на об’єкт постороніх осіб, надасть вам комплексне забезпечення охорони об'єктів шляхом фізичної присутності співробітника нашої компанії безпосередньо поруч з об'єктом.
 • Пультова охорона - цей вид охорони вважається одним з найбільш ефективних способів захисту приміщень, особливо якщо злочинець крадій. Цілий комплекс заходів на попередження про небезпеку, виявлення та захист майна. До неї входить набір різної апаратури, такі як: датчики руху, камери, щоб цілодобового відбувався відеонагляд, сигналізація, диспетчерський пункт з пультом, тривожна кнопка. Датчики зафіксують, що відбувається крадіжка чи злом квартири та надішлють сигнал в диспетчерський пункт і на місце одразу виїжджає оперативна група, прибувають на місце швидше чим замок двері зламають, чи зламають ваші вікна(але для них краще встановити решітки.
Чому системи охорони та безпеки краще, ніж страховка?, фото-2
 • Встановлення сигналізації. У нас присутня найширша вибірка систем сигналізації, щоб ми могли гарантувати безпеку вашого житла, та можливість швидко провести і встановити пультову охорону квартири (Київ). Але приєднати квартиру до охорони й встановити сигналізацію завдання не з простих, для цього у нас є виважений і професійний підхід. У наших професіоналів з встановлення пультової охорони та під’єднанню звукових динаміків є великий досвід!
Чому системи охорони та безпеки краще, ніж страховка?, фото-3

А моніторинг сигналів тривоги які надходитимуть нам проходить у цілодобовому режимі, 24/7 наші спеціалісти спостерігають за вашою безпекою, а групу швидкого реагування відреагує миттєво в будь-який час на спрацювання датчиків.

Також охоронна фірма має цілий список допоміжних компонентів до захисної системи, які Ви звісно можете вибрати за бажанням:

 • Датчики руху.
 • Газові датчики.
 • Датчики затоплення.
 • магнітні датчики.
 • Система відеоспостереження.
 • Сигналізатори - зовнішні та внутрішні.

До того ж мобільний додаток з кнопкою тривоги. Допоможе вам перетворити смартфон в персональний GPS GSM трекер!

Чому системи охорони та безпеки краще, ніж страховка?, фото-4

Різновиди захисних систем в домівці

Сама охорона сигналізація буває декількох видів, а саме:

 • Пультова сигналізація - саме вона підключена до центрального пульта охоронної фірми! Після того як датчик сигналізації зафіксувало несанкціоноване проникнення на пульт спостереження посилається сигнал тривоги. Відразу ж на об’єкт оперативно від'їжджає група швидкого реагування, і обов’язково надходить сповіщення власнику об’єкта.
 • Автономна система сигналізації, діє за принципом увімкнення гучного звукового сигналу. Він діє на психіку крадія, лякаючи та давлячи на моральний стан, а також привертає увагу сусідів, та інших людей поряд з об’єктом.
 • Сигналізація з автозапуском або GSM - в даному типі сигналізації спрацьовує сигнал тривоги до того ж власнику на телефон приходить оповіщення у вигляді SMS-повідомлення або дзвінка на мобільний телефон. Такий тип сигналізацій буває двох типів, дротові або бездротові.

Правила встановлення всього обладнання:

 • Установка всіх комплектуючих повинна проходити виключно строго відповідно до інструкції виробника.
 • Кожний пристрій має бути розміщений в місцях, відведених для них за домовленим з фірмою проєктом. Зазвичай це контрольна панель у важкодоступному місці, пульт чи клавіатура біля дверей.
 • Дротове обладнання потрібно прокласти так, щоб воно не пошкодилось і не заважало.

Як раніше зазначалось, монтування цих систем краще довірити фахівцям які добре знаються у своєму ділі, аби охоронна система працювала без глюків і поломок, аби пограбування у злочинців пройшло невдало.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...