• Головна
  • Обхід санкцій вважатиметься “злочином проти Євросоюзу”
07:26, 29 листопада 2022 р.

Обхід санкцій вважатиметься “злочином проти Євросоюзу”

Обхід санкцій вважатиметься “злочином проти Євросоюзу”, фото-1

Європейська рада вирішила включити порушення режиму санкцій до списку злочинів проти Європейського Союзу.

Цей перелік передбачено Угодою про функціонування ЄС. Зараз такі злочини включають тероризм, торгівлю людьми та сексуальну експлуатацію жінок і дітей, незаконну торгівлю наркотиками та зброєю, корупцію, відмивання грошей, підробку платіжних засобів, кіберзлочинність та організовану злочинність.

У повідомленні про рішення Ради ЄС йдеться , що ЄС запровадив безпрецедентну кількість санкцій проти російської економіки у відповідь на “неспровоковану та несправедливу війну” Росії проти України. Щоб політика санкцій була успішною, потрібно припинити спроби їх обійти.

Включення ухилення від санкцій до списку злочинів проти ЄС означає, що Єврокомісія тепер повинна буде розробити директиву, згідно з якою всі країни ЄС повинні будуть включити в своє законодавство кримінальне переслідування за цей злочин. У директиві також буде визначено мінімальне покарання за цей злочин.

Очікується, що заходи щодо боротьби з ухиленням від санкцій будуть включені в дев’ятий пакет санкцій ЄС проти Росії, який зараз обговорюється в ЄС. Член Єврокомісії Дідьє Рейндерс раніше заявляв, що директива Єврокомісії, серед іншого, передбачає не заморожування, а конфіскацію активів тих, хто намагається порушити режим санкцій – цей захід передбачено як покарання за “злочини проти ЄС”. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна в Україні 2022
live comments feed...