• Головна
  • Як благодійному фонду заощадити на логістиці: досвід «Корпорації монстрів»
Новини компаній
17:00, 11 листопада 2022 р.

Як благодійному фонду заощадити на логістиці: досвід «Корпорації монстрів»

Новини компаній

 Українська економіка – понад вісім місяців на військових рейках. Компанії інтенсивно працюють на бізнес-фронті, паралельно допомагаючи волонтерам. Так, Нова пошта до останнього працювала на територіях, які зараз перебувають у тимчасовій окупації, і першими заходить на деокуповані території. Також особливу увагу приділяють допомозі благодійним фондам. Цим займається гуманітарний напрям роботи Нової пошти.

Як благодійному фонду заощадити на логістиці: досвід «Корпорації монстрів», фото-1

Андрій Григоров - керівник гуманітарного напряму Нової пошти

За словами Андрія Григорова — керівника гуманітарного напряму, після 24 лютого кількість волонтерів та фондів збільшилася з 82 до понад 560.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу Grad.ua.

Стати партнером Нової пошти та перевозити гуманітарні вантажі за рахунок компанії – просто. Для цього достатньо зареєструватись на сайті та додати документи, що підтверджують неприбутковість вашої організації.

Як благодійному фонду заощадити на логістиці: досвід «Корпорації монстрів», фото-2

Працівники фонду "Корпорація монстрів"

Одним із найбільших партнерів Нової пошти у південних областях є одеський благодійний фонд «Корпорація монстрів». Його директорка Катерина Ножевнікова розповідає:

“Разом із Новою поштою ми відправляємо великі посилки, об'ємні. Адже матусям та дітям потрібно передавати памперси, дитяче харчування, одяг. Вони їдуть без речей, і їм, звичайно, потрібно допомагати. Наші обсяги посилок після повномасштабного вторгнення збільшилися, мабуть, у десятки разів”.

За словами Катерини Ножевнікової, така допомога від Нової пошти дозволяє економити на перевезеннях та концентрувати увагу й фінанси на допомозі.

Станом на листопад Нова пошта доставила понад 17 000 тон гуманітарних вантажів, і це тільки початок, оскільки щодня об’єми допомоги зростають, як зростає і впевненість України у перемозі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...