• Головна
  • Американські військові проводять виїзні перевірки озброєнь в Україні
10:24, 3 листопада 2022 р.

Американські військові проводять виїзні перевірки озброєнь в Україні

Американські військові проводять виїзні перевірки озброєнь в Україні, фото-1

Невелика кількість військовослужбовців США в Україні нещодавно почала проводити інспекції на місцях, щоб переконатися, що українські війська належним чином обліковують озброєння, надане Заходом, яке вони отримують, повідомив журналістам Пентагону в понеділок високопоставлений чиновник оборони США.

Чиновник, який говорив на умовах анонімності, щоб надати військову інформацію, не сказав, де проходять інспекції або наскільки близько до фронту наближаються американські війська. Чиновник сказав, що американський персонал не може проводити перевірки «поблизу лінії фронту», але сказав, що вони їдуть туди, де дозволяють умови безпеки.

Посадовець зазначив, що було кілька інспекцій, і вони проводяться аташе з питань оборони США та командою Управління оборонного співробітництва США, яка знаходиться в Києві. Наразі, за словами посадовця, українські чиновники були прозорими щодо розподілу зброї та підтримували перевірки.

Ці зусилля є частиною ширшої американської кампанії, оголошеної минулого тижня Державним департаментом, спрямованої на те, щоб зброя, надана Україні , не опинилася в руках російських військ, їхніх ставлеників чи інших екстремістських груп.

Раніше цього року США заявили, що невелика кількість американських військових повернулася до посольства в Києві для забезпечення безпеки та інших завдань. 

Президент США Джо Байден виключив будь-яку бойову роль американських сил в Україні.

Офіційні особи США стикаються з постійними запитаннями деяких членів Конгресу щодо того, як адміністрація обліковує мільярди доларів зброї, які були відправлені в Україну за останній рік. Але адміністрація не бажала детально описувати свою роботу на цьому фронті через занепокоєння щодо стану конфлікту та побоювання, що це може навести потенційних контрабандистів на потенційні методи ухилення.

План Державного департаменту включає коротко-, середньо- та довгострокові ініціативи щодо посилення нагляду США та України за переданою зброєю, зокрема більш досконалими ракетними системами та зенітними засобами, а також для покращення безпеки авіації та кордонів України для боротьби з неправомірним використанням. зброї та запобігання можливому обігу зброї.

У Державному департаменті заявили, що поки що інтенсивний попит України на зброю на полі бою, схоже, перешкоджає розповсюдженню на чорному ринку стрілецької зброї, переносних систем протиповітряної оборони та протитанкової зброї, як-от Javelin. У ньому сказано, що основною проблемою було захоплення зброї російськими військами під час захоплення території, і попереджено, що Москва може використовувати її для розробки контрзаходів або проведення операцій під фальшивим прапором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна в Україні 2022
live comments feed...