• Головна
  • Що таке POD-система: закриті та відкриті моделі
Новини компаній
13:05, 26 жовтня 2022 р.

Що таке POD-система: закриті та відкриті моделі

Новини компаній

Pod-система — це невелика електронна сигарета, яка діє як пристрій «все в одному», оскільки мод та випарник утворюють єдине ціле. У минулому для под системи Anix.shop було звичайною справою замінювати весь «стручок», який також містить котушку. Останнім часом стає все більш поширеним, що самі котушки та капсулу можна зберігати як резервуар. Крім того, дедалі більше комплектів POD мають можливість використання зовнішньої батареї, що дозволяє збільшити період між підзарядками. Багаторазова електронна сигарета проста у використанні, приваблива, тому що не потребує базових знань. Достатньо заповнити капсули рідиною (за необхідності вставити спіраль) і можна відразу приступати до паріння.

Що таке POD система

Системи POD з погляду дизайну можуть виглядати по-різному. Здебільшого складаються із двох частин: тримача акумулятора, в якому постійно встановлена ​​батарея та блоку випарника. Він служить мундштуком та резервуаром для рідини под системи, що перезаряджається.

Що таке POD-система: закриті та відкриті моделі, фото-1

POD мають кілька відмінностей. Існують відкриті та закриті системи електронних сигарет. Закрита капсула поставляється з рідиною та не може бути поповнена, тож має бути утилізована після використання. Перевага, однак, у тому, що вона простіша у використанні. Відкриті можна заправляти. Ці моделі працюють аналогічно вапорайзеру. Тут можна використовувати будь-яку рідину.

Переваги та недоліки под системи

Спрощене функціонування є найбільшою перевагою систем POD. Особливо, коли справа доходить до заповнення бака. Існують капсули, які вже заповнені. Все, що потрібно зробити, це вставити їх пристрій. Це заощаджує час. Замінити стару капсулу на нову також нескладно. Ви видаляєте порожній картридж і замінюєте його новим. Це ще одна перевага систем POD у порівнянні з електронною сигаретою типу мод, оскільки немає потреби у трудомісткому очищенні випарника. Ви міняєте капсулу на іншу, а потім викидаєте порожню разом із побутовими відходами.

Проте POD не однаково підходять всім. Розвиток пари тут вирішальним критерієм. Чим більше нікотину в рідині, яку використовуєте, тим більше пара виробляє девайс. Є й інші властивості, що впливають на вибір підходящої системи POD. Вони мають невеликі батареї, є компактними.

Що таке POD-система: закриті та відкриті моделі, фото-2

На яких пристроях краще використовувати сольовий нікотин

Із сольовим нікотином почуття насичення прилітає всього за 4-5 тяг, а отже потрібний пристрій з мінімальною потужністю, краще використовувати одноразки, поди чи йогошки. Через невелику напругу випаровується менша кількість жижі, що дозволяє втягувати помірну кількість нікотину. У такому разі отримати передоз практично неможливо.

Чи можна сольовий нікотин заливати у вейп

Категорично не варто заливати солюху в дріпку чи бак. Якщо парите із жирним намотуванням, то при випаровуванні в кров надходить велика кількість алкалоїду, а це швидкий шлях до передозування. Якщо вирішили ризикнути й використовувати сольову рідину в регулярному моді з баком або мехмоді з дріпкою, то вже після кількох передозів зрозумієте, що витівка невдала. Більш того, добавки осідатимуть на ваті або випарнику, що швидко приводить деталі електронки в непридатний стан.

Для цікавих експериментаторів навіть виробники на упаковці вказали, що субомні атомайзери та дріпки не підходять.

Висновки

Підсумовуючи, можна сказати, що под системи надзвичайно прості у використанні. Тож багато користувачів вважають їх елегантнішою формою електронної сигарети. Системи спроєктовані набагато менше, а оптика часто більше до смаку знавцям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...