• Головна
  • Неперевершене тріо – йога, медитація та матча
Новини компаній
13:01, 24 червня 2022 р.

Неперевершене тріо – йога, медитація та матча

Новини компаній

Здоровий образ життя, корисна їжа та заняття йогою наповнюють тренди нашого сьогодення. Це не лише популярно, модно по всьому світу, але ще й корисно для здоров’я. Ще з давніх давен буддисти і священики Японії та Китаю помітили, що чай матча допомагає досягнути стану ДЗЕН та зануритися глибше в свою підсвідомість під час медитування.

Прадавні чайні секрети

Чай матча був чудодійним напоєм на протязі багатьох століть для самураїв, монахів, віруючих, провидців та ченців. Вони вважали, що він має таємну силу зцілення, подовження життя та проникнення в душу людини. Методи вирощування, підготовка та церемонія вживання роками трактувались як велика таємниця, окутана духовним ореолом та сенсом.

Неперевершене тріо – йога, медитація та матча, фото-1

Активні інгредієнти напою сприяють повному розслабленню, заспокоюють, зменшують стрес та напруження. В мозку утворюються «Альфа-хвилі», що подібні до «Тетра-хвиль», які діють коли людина спить. Чай не викликає сонливості та втоми, не спонукає людину до сну, а, навпаки - концентрує на внутрішніх відчуттях, допомагає глибше зануритися в підсвідомість та досягти стану спокою під час медитацій.

Йога та чашка чаю матча стали незвичайним дуетом та ідеальною парою. Заняття йогою потребують гарної фізичної форми та витримки з одного боку, а з іншого – це велика духовна практика в основі якої лежить неймовірна концентрація та самопізнання. Матча допомагає людині вдало поєднати всі сторони та досягти неймовірних відчуттів від занять.

Кому корисний матча?

Насправді для вживання зеленого порошкоподібного напою немає заборон, існують певні застереження, як і до кожного продукту. До них відносять алергічні реакції, загострення будь-яких хвороб та фізіологічне несприйняття організмом. З обережністю слід приймати чай гіпертонікам та сердечникам. В даних випадках він не заборонений категорично, але існують обмеження в кількості та міцності зеленого коктейлю.

Загалом чай підходить тим, хто бажає:

  • позбавитись зайвої ваги;
  • прискорити метаболізм;
  • вивести токсини і покращити самопочуття;
  • підняти тонус та збадьоритися;
  • покращити обмін речовин та врегулювати обмінні процеси в організмі.

Напій ідеально підходить для людей з інтенсивним графіком роботи, при фізичних і інтелектуальних навантаженнях. В залежності від стану організму та ситуації, чай бадьорить, «освіжає» голову й думки – робить «ясним» мислення та підвищує розумову діяльність. Також може заспокоїти нервову систему та зняти фізичну напруженість в організмі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...