![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
12:27, 1 лютого 2022 р.
У Вознесенській громаді на сьогодні хворіє 75 осіб
![У Вознесенській громаді на сьогодні хворіє 75 осіб У Вознесенській громаді на сьогодні хворіє 75 осіб](/dist-assets/images/cap.jpg)
Шановна громадо!
Ситуація з розповсюдженням коронавірусу у країні стрімко погіршується. Сьогодні зафіксовано новий антирекорд захворівших на коронавірусну хворобу за добу 32393 осіб.
У Вознесенській громаді на сьогодні хворіє 75 осіб. З понеділка цифра виросла майже у три рази.
Нагадуємо, щоб уберегти себе та своїх близьких необхідно вакцинуватися. Щеплення можна зробити в пунктах вакцинації за адресами:-Вул. Короленка, 5, амбулаторія 1 - каб. № 9-Вул. 228 стрілецької дивізії, 26, амбулаторія 2 - каб. №30
За довідками звертатися за телефоном контакт центру 0800213703.
Закликаємо дотримуватись протиепідемічних заходів: правильно носити маску, зберігати фізичну дистанцію 1,5 метри, уникати скупчень людей, не відвідувати громадські місця без потреби.
З повагою та турботою ваші сімейні лікарі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...