• Головна
  • Як повісити і підключити люстру самому - 3 головні поради
Новини компаній
17:59, 13 січня 2022 р.

Як повісити і підключити люстру самому - 3 головні поради

Новини компаній

Декорування кімнати – цікавий та важливий процес. І освітлення приміщення може допомогти підкреслити стиль оздоблення, доповнити його деталями, створити незвичні та привабливі візуальні ілюзії. У сучасному дизайні інтер’єрів намагаються поєднати одразу кілька типів освітлення на одній площі. Проте люстри й досі залишаються популярним та затребуваним пристроєм, який часто виступає центральним та наймасштабнішим елементом всієї системи освітлення. Завдяки розмаїттю форм та підвищеній функціональності, люстри зараз є частиною оформлення кімнати, втіленням її стилю. Саме тому дізнатися нюанси сучасного монтажу люстри у Вознесенську зовсім не буде зайвим.

Як повісити і підключити люстру самому - 3 головні поради, фото-1

Як повісити люстру на гак

Доволі популярним та розповсюдженим залишається спосіб, за якого люстра кріпиться на спеціальний гачок. Зазвичай він закріплюється анкером або дюбелем у перекритті стелі. Тут слід зауважити, що суворо заборонено кріпити гак на натяжній стелі або такій, що виконана з гіпсокартону, адже подібні конструкції не здатні витримувати навантажень у вигляді навіть середнього розміру люстри. Тому на таких стелях варто ще на етапі їхнього монтажу залишити отвір, через який можна буде вивести гачок разом з дротами. А щоб зробити ділянку поряд з отвором більш надійною, там потрібно наклеїти спеціальне пластикове кільце. Для полегшення монтажу люстр, розрахованих для кріплення на гак, вони мають особливу декоративну кришку, яка не лише маскує отвір та закриває електричні дроти під’єднання, але й дозволяє регулювати довжину ланцюга або тросу люстри.

Як встановити люстру на планку

Естетичний та привабливий вигляд мають люстри, що кріпляться на спеціальну планку. Зазвичай вона виготовляється з металу і на неї припадає все навантаження. Цікаво, що вся проводка захована безпосередньо у підставці люстри. Надійно закріпити планку на стелі можна за допомогою:

  • кількох дюбелів та саморізів;
  • шуруповерта або викрутки;
  • пасатижів.

Щоб правильно прилаштувати люстру на монтажній планці, потрібно заздалегідь підготувати місце кріплення на стелі. Для цього можна використати, наприклад, брусок з дерева, до якої потім звичайними шурупами легко прикручується планка.

Якщо у вас виникають будь-які труднощі з монтажем люстри або ви невпевнені у власних силах зробити це самотужки, то електрик Київ виклик позбавить вас цих клопотів і виконає завдання акуратно, швидко та надійно. Наші спеціалісти не припускаються помилок, кожен їх рух точний та вивірений. Також, можна підключити датчики руху до цієї люстри, щоб не вмикати кожен раз вмикач.

Як підключити лампу

Підключаючи до електромережі люстру, слід дотримуватися правил техніки безпеки та знеструмлювати помешкання, адже цей етап монтажу є важливим та відповідальним. Зазвичай схема вмикання лампочок в люстрі дає можливість певну їх кількість включати за допомогою однієї клавіші вимикача, а ті, що залишились, - іншою. Ця опція дуже корисна, коли потрібно регулювати ступінь освітлення в приміщенні. Пучок дротів, передбачений для підключення люстри, традиційно має чотири жили:

  • два фазних провідники – в ізоляції коричневого та червоного кольорів;
  • нульовий провідник – синього кольору;
  • нульовий захисний – буде мати жовто-зелену ізоляцію.

Під час монтажу до вимикача з двома клавішами, потрібно поєднати фазні дроти з нульовими.

Щоб повісити і підключити люстру максимально правильно та коректно, варто звернутися до наших майстрів, які акуратно та професійно виконають даний вид роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...