![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
20:08, 3 січня 2022 р.
Рятувальники Вознесенщини нагадали населенню про небезпеку
![Рятувальники Вознесенщини нагадали населенню про небезпеку Рятувальники Вознесенщини нагадали населенню про небезпеку](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 січня співробітники 12 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, з метою уникнення нещасних випадків в зимову пору, провели профілактичний рейд у м. Вознесенськ та с. Прибужани.
Насамперед фахівці Служби порятунку розповіли місцевим жителям про основні правила безпеки на льоду, нагадавши, якою має бути товщина криги для безпечного пересування та чи є взагалі доцільним відвідування водойм. Рятувальники акцентували на тому, що при постійному коливанні температури, лід не є надто міцним й люди можуть запросто опинитись заручниками “крижаного полону”.
На завершення проінформовані отримали профілактичні листівки із зазначенням основних правил безпеки життєдіяльності та екстреного номера "101".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...