• Головна
  • Депутати не проголосували за прийняття на баланс міста школу “Обдарованість”
21:36, 25 грудня 2021 р.

Депутати не проголосували за прийняття на баланс міста школу “Обдарованість”

Депутати не проголосували за прийняття на баланс міста школу “Обдарованість”

Як ви вже знаєте, громадськість міста та депутати під час сесії переконала міську владу та раду не приймати поспішне рішення про надання згоди на прийняття у власність громади школу “Обдарованість”.

Аргументацією було те, що наразі не зрозуміло під які цілі буде використаний комплекс та скільки коштуватиме його утримання для громади.

На сесії виступила заступник директора департаменту освіти Миколаївської області Руденко Надія. Вона пояснила присутнім, що ліквідації школи-інтернату обумовлена законодавством держави і вона є обов’язковою. Висловила сподівання, що ця будівля послужить освітнім закладом і для Вознесенська, як служила довгий час області.

На питання депутата Юрія Сметани, чи заплановане фінансування ремонту школи на 2022 рік обласним бюджетом і чи були відповідні звернення до обласної ради, пані Надія відповіла, що не має такої інформації.

Міський голова пояснив свою позицією щодо такого термінового голосування за це питання тим, що це важливо для прискорення процедури передачі майна для того, щоб була можливість вести переговори з обласною радою щодо фінансування необхідних ремонтних робіт по школі.

Заступник міського голови Наталія Шафорост зачитала звернення створеної робочої групи по оптимізації освітньої мережі, яке полягало у 2 пунктах:

Відтермінувати надання згоди на баланс міста школи-інтернату “Обдарованість” на час роботи робочої групи по оптимізації освітньої мережі Вознесенської громади. Звернутися міському голові та міській раді до обласної ради з проханням виділити кошти на усунення недоліків та неналежного стану будівлі Обдарованості.

За результатами довгих дебатів, виступів, закликів міський голова дав зрозуміти депутатам про те, що фракція “Слуги Народу” не проголосує за це рішення. За результатами голосування рішення не було прийняте, “За” проголосував лише один депутат Вадим Веремєєнко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...