• Головна
  • Конкурс на заміщення вакантної посади
19:29, 24 грудня 2021 р.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Конкурс на заміщення вакантної посади

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади на керівника комунального закладу «Вознесенський художній музей Є.А. Кібріка».

Відповідно до ст. 211-21 Закону України «Про культуру» Відділ культури та спорту Вознесенської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
- директор комунального закладу «Вознесенський художній музей Є.А. Кібріка»:

умови праці

відомості про матеріально-технічну базу закладу

фінансова звітність

Вимоги до кандидатів:- вища освіта,- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років,- володіння державною мовою,- вміння користуватися комп’ютером на рівні користувача- здатність своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі з 22.12.2021 року подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі- заява надання згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;- автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборчих посадах), контактний номер телефону та адресу телефонної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;- копія документа, що посвідчує особу;- копії документів про вищу освіту;- два рекомендаційні листи довільної форми;- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи приймаються до 20.01.2022 року.(включно)

Перелік документів є вичерпним.Особа може надати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Строк проведення конкурсу з 22.12.2021. по 03.02.2022;Строк прийому документів з 22.12.2021. по 20.01.2022;Початок формування конкурсної комісії 24.12.2021.

Документи приймаються за адресою:м. Вознесенськ, пл. Центральна,1 каб. № 38Відділ культури та спорту Вознесенської міської радиe-mail: [email protected]Довідки за телефонами: 3-20-13, 3-25-96.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...