• Головна
  • Купівлю автомобіля у США на аукціоні варто доручити авторитетній компанії
Новини компаній
18:13, 23 грудня 2021 р.

Купівлю автомобіля у США на аукціоні варто доручити авторитетній компанії

Новини компаній

В даний час законно купить авто из США і при цьому використовувати всі переваги такої покупки цілком реально. Покупки автомобілів у приватних осіб у цій країні заборонені та можливі лише на аукціонах. Дозвільні бізнес-ліцензії на доступ до торгів оформляють компанії, які представляють інтереси покупців та після оформлення покупки доставляють автомобілі в Україну. Однією із таких компаній є компанія Marlinshipping.

Купівлю автомобіля у США на аукціоні варто доручити авторитетній компанії, фото-1

Марлін працює на аукціоні Копарт

Марлін на своєму сайті повідомляє про те, що має ліцензії на 8 найбільших аукціонах з продажу автомобілів в Америці. У тому числі – Copart аукцион, який продає тільки вживані машини. Щодня на торгах оформлюються продажі понад 5 тисяч автомобілів. Копарт – міжнародний аукціон, але основні майданчики та головний офіс компанії – у США.

Компанія забезпечує можливість доступу до перегляду машин, що представлені на торги. Можливий безкоштовний перегляд для тих, хто не збирається розміщувати ставки. Водночас для участі у торгах необхідно мати ліцензію. Такий доступ до торгів має Marlin Shipping.

Етапи покупки автомобіля на аукціоні Копарт та доставки його в Україну

Зрозуміло, що співпраця покупця з компанією Марлін, яка представляє його інтереси при купівлі автомашини з США та доставки її в Україну, починається з оформлення офіційного договору. У цьому погоджувальному документі вказуються характеристики авто, яке передбачається купити на аукціоні:

  • марка, модель;
  • рік випуску;
  • об'єм двигуна;
  • пробіг до моменту продажу;
  • вартість, на яку розраховує покупець.

Відомо, що з урахуванням витрат на доставку в Україну та розмитнення, загальна вартість витрат на автомобіль більша за ціну лота в кілька разів. Компанія Marlin Shipping, уклавши договір, бере на себе зобов'язання щодо виконання таких робіт для клієнта та від його імені:

  • Консультації щодо підбору авто, для чого клієнту регулярно надсилаються пропозиції аукціону та відомості про історію експлуатації обраного для покупки авто. Узгодження максимально можливої ​​ціни викупу машини на торгах.
  • Активна участь у торгах. Оформлення виграшу та оплата автомобіля протягом 1-2 банківських днів.
  • Транспортування авто з аукціону – завантаження на трал та доставка у найближчий до місця проведення аукціону порт США, завантаження у контейнер та доставка до Одеси.
  • Вивантаження автомобіля, розмитнення, сертифікація.

Компанія Марлін займається своєчасними виплатами всіх послуг, пов'язаних з доставкою машини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...