• Головна
  • Надходження до бюджету зросли більше ніж у три рази
21:32, 19 грудня 2021 р.

Надходження до бюджету зросли більше ніж у три рази

Надходження до бюджету зросли більше ніж у три рази

Завдяки оренді комунальної власності в Миколаївській області надходження до бюджету зросли більше ніж у три рази.

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбук голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

«Питанням оренди комунального майна в умовах дії нового закону раніше просто ніхто не займався, а до бюджету надходили самі копійки. Саме тому у червні було створено відділ контролю та оренди майна спільної власності при обласній раді. Дякуючи нашим спеціалістам з перших аукціонів орендна плата за об’єкт зросла у 16 разів» — зазначила Ганна Володимирівна.

З початку року до вересня середньомісячний дохід обласного бюджету від передачі в оренду майже трьохсот об’єктів комунального майна становив лише 300 тисяч гривень. А лише за листопад до обласного бюджету від оренди майна надійшло 576 тисяч гривень.

За пів року активної роботи було оголошено 63 аукціони; укладено та продовжено 43 договори; середня місячна орендна плата після проведення аукціонів зросла у 3,2 рази.

Найбільш результативними аукціонами стали аукціони з оренди аптек у медичних закладах, ритуальних залів, місць під розташування кавових апаратів та офісних приміщень. Зростання орендної плати за оренду аптек становить 17,5 разів, ритуальних залів — у 4,5 рази, місць під розташування кавових апаратів — майже у 20 разів. «Саме передача таких об’єктів є пріоритетним напрямком в подальшому розвитку орендних операцій з комунальним майном», — Вважає Ганна Замазєєва.

Окрім цього, на депозитний рахунок обласної ради надійшло 1 121,8 тисяч гривень в якості забезпечувального депозиту, як цивілізована гарантія виконання зобов’язань орендарями збереження комунального майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...