• Головна
  • Соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
20:09, 18 грудня 2021 р.

Соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

На обліку в Управліннісоціального захисту населення Вознесенської міської ради перебуває 185 громадянина зі статусом постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них:

1 кат. –13 осіб зінвалідністю2 кат. – 70 осіб., з них 58 ліквідаторів;3 кат. –55 осіб, з них 22 ліквідатори, 2 ядерщики;Дітей - 35Вдови –12

Про це повідомляє Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради.

З початку2021 року фінансування з державного бюджету за програмою «Соціальний захист громадян, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи” здійснюється за чотирма напрямками.

Надано компенсацію за додаткову відпустку з державного бюджету 3 особам на суму 13,0 тис. грн.

Виплачено щомісячну грошову допомогу у зв’язку з обмеженим споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 13 ліквідаторам І категорії на загальну суму 61,99 тис. грн.; 70 ліквідаторам ІІ категорії та відселеним на загальну суму 136,96 тис.грн.

Компенсацію за шкоду заподіяну здоров’ю, та допомогу на оздоровлення постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС І,ІІ,ІІІ категорій на суму 10,28 тис.грн.Оздоровлено у санаторіях України 2 ліквідатора аварії на ЧАЕС.

За рахунок обласного бюджету: відшкодовано витрати на придбання медикаментів на суму 42,15 тис. грн., на зубопротезування -16,00 тис. грн.; виплачено матеріальну допомогу 13 ліквідаторам І категорії на суму 37,7 тис. грн. до річниці аварії на ЧАЕС; оздоровлено у літньому таборі 3 дітей ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

За рахунок місцевого бюджету також була виплачена матеріальна допомога ліквідаторам аварії на ЧАЕС та сім’ям померлих на суму 66,00 тис. грн. та ліквідаторам І та ІІ категорії виплачено компенсацію на поховання громадян на суму 22,14 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...