• Головна
  • Було проведено майстер – клас «Майстерня подарунків»
13:07, 18 грудня 2021 р.

Було проведено майстер – клас «Майстерня подарунків»

Було проведено майстер – клас «Майстерня подарунків»

Майстерня подарунків.

День святого Миколая – це улюблене свято дітей, адже воно вчить вірити в казку та ділитися з ближніми добром і радістю. Це свято з особливим шармом.

Українці з давніх часів вважають Миколая святим – заступником та покровителем воїнів, подорожуючих, моряків, дітей та студентів. Миколай вчить бути порядними, чесними і слухняними, милосердними, безкорисливими, щедрими та допомагати іншим. Сотні церков в Україні побудовані на честь Чудотворця Миколая. А в місті Миколаєві йому споруджено великий пам’ятник. В українському народному фольклорі багато приказок, у яких згадується Миколай, збереглося багато повір’їв та звичаїв.

16 грудня в Вознесенському краєзнавчому музеї до свята святого Миколая було проведено майстер – клас «Майстерня подарунків», де учні 4 класу ЗОШ №10 разом з майстринею Юлією Заїкою виготовляли сучасні новорічні прикраси. Діти дізналися про історію свята, були в захваті від майстер-класу, від можливості стати його безпосередніми учасниками. Чудесні традиції передаються із покоління в покоління і вони прищеплюють головні цінності нашим дітям. Чудеса іноді не вимагають обґрунтувань, в них просто потрібно вірити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...