• Головна
  • В рамках «Великого будівництва» дорожники відремонтували 58,4 кілометра автодоріг
12:40, 15 грудня 2021 р.

В рамках «Великого будівництва» дорожники відремонтували 58,4 кілометра автодоріг

В рамках «Великого будівництва» дорожники відремонтували 58,4 кілометра автодоріг

У нинішньому році в Миколаївській області в рамках «Великого будівництва» дорожники відремонтували 58,4 кілометра автодоріг місцевого значення та 56 комунальних доріг.

Як повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Ігор Кузьмін, план з ремонту місцевих доріг виконано на 100%. Він зазначив найбільш значні об’єкти, на яких в цьому році завершили роботи з капітального та поточного середнього ремонту. Це: Лимани — Вікторівка; Баштанка — Березнегувате; Нова Одеса — Сухий Єланець; Братське — Вознесенськ.

«Велику роботу виконали на дорогах комунальної власності — вулицях та провулках. Капітально відремонтували 39 об’єктів в 34 населених пунктах області загальною площею 147,4 тисячі квадратних метрів. У рамках експлуатаційного утримання забезпечили нормативний проїзд по 286,7 кілометра місцевих доріг», — повідомив Ігор Кузьмін.

Ці результати стали можливими завдяки злагодженій та командній роботі всіх гілок влади. Важливим кроком стало створення державного підприємства «Агенція місцевих доріг в Миколаївській області», яке опікується лише дорогами місцевого значення, виконує функції замовника та технічного нагляду під час нового будівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...