• Головна
  • Закупівля двокімнатної квартири у комунальну власність
12:22, 23 листопада 2021 р.

Закупівля двокімнатної квартири у комунальну власність

Закупівля двокімнатної квартири у комунальну власність

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради проводить закупівлю двокімнатної квартири у комунальну власність територіальної громади для надання медичним працівникам.

Квартира загальною площею не менше 40 кв. м купується в межах міста на вто-ринному ринку за найбільш низькою ціною, має бути ізольованою, з усіма зручностями і відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам (придатна для проживання, з повним внутрішнім оздобленням).

Грошові кошти за квартиру перераховуються на підставі нотаріально оформлено-го договору через органи Держказначейства на розрахунковий рахунок продавця за безго-тівковим розрахунком у гривні.

Вартість квартири повинна включати в себе всі витрати, пов'язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів).

Пропозиції приймаються в термін до 26 листопада 2021 року в письмовому ви-гляді за адресою: пл. Центральна, 1, каб. 25 у робочі дні з 08:00 до 12:00 і з 13:00 до 16:00.

До пропозиції необхідно додати копії технічного паспорта на квартиру і документів, що підтверджують право власності на житло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...