• Головна
  • Діти мають право проживати і виховуватись в належних умовах
19:22, 14 листопада 2021 р.

Діти мають право проживати і виховуватись в належних умовах

Діти мають право проживати і виховуватись в належних умовах

9 листопада представники Служби у справах дітей міської ради, міського центру соціальних служб, ювенальної превенції Вознесенського райуправління здійснили перевірку за фактом неналежного догляду за дітьми в багатодітній родині, про яку повідомили сусіди.

Прибувши за місцем проживання родини, соціальним працівникам тривалий час ніхто двері не відчиняв. Після сорока хвилин переховування в будинку матір з наявними ознаками алкогольного сп’яніння вийшла до соціальних служб.

Під час обстеження умов проживання родини було з’ясовано , що в сім’ї виховується троє малолітніх діток, молодший з яких мав хворобливий вигляд, тому потребував негайної госпіталізації до лікарні.

Житло, в якому проживають дітки знаходиться у вкрай занедбаному стані, в будинку брудно, стоїть затхле повітря, підлога, стіни брудні та обідрані, вікна завішані ганчір`ям, по всіх кімнатах розкидані брудні речі. Постільна білизна на ліжках невипрана , а на деяких - взагалі відсутня. Ліжко найменшої дитини розламане , а тому непридатне для використання. На кухні безліч брудного посуду, в якому зберігаються недопалки від цигарок. Діти замурзані та мають занедбаний вигляд.

Також в житлі перебували сторонні особи чоловічої статі в стані алкогольного сп’яніння, з якими багатодітна «матуся» і вживала «оковиту».

Зважаючи на відсутність належних умов для проживання та виховання дітей, Службою у справах дітей було вирішено тимчасово влаштувати старших діток до Центру соціально-психологічної реабілітації , а наймолодшу - до лікарні, де у неї був діагностований обструктивний бронхіт.

Наявність усіх негативних обставин в родині, виявлених представниками соціальних служб, свідчить про неналежне виконання матір`ю батьківських обов’язків відносно дітей та є підставою для притягнення її до адміністративної відповідальності, передбаченою ст.184 КУпАП.

Сьогодні матір дітей, усвідомивши той факт, що може назавжди втратити дітей , прийшла до соціальних служб з наміром повернути їх. Враховуючи найкращі інтереси дітей, соціальними службами взято родину під соціальний супровід та розроблені індивідуальні плани соціального захисту дітей. Це в свою чергу допоможе родині подолати складні життєві обставини та якнайшвидше повернути дітей на виховання в родину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...