• Головна
  • Що таке запальничка «Кліпер» та й чим вона краща за інші?
Новини компаній
17:16, 10 листопада 2021 р.

Що таке запальничка «Кліпер» та й чим вона краща за інші?

Новини компаній

Знаєте, що запальничка до запальнички – це дві великі різниці. А чому? А тому що існує Clipper! Це непросто не замінне у господарстві джерело вогню. А для того, хто палить це must have. Той, хто хоч раз видобував полум'я з кліпперівської запальнички, буде прагнути знову та й знову не тільки нею скористатися, а й придбати в особисте користування хоча б один екземпляр.

Більше, ніж запальничка

За іспанським брендом Clipper стоять десятки років випуску гарантовано якісної продукції. Купуючи багаторазову запальничку Кліпер, за невелику суму ви купуєте, по-перше, повну безпеку, а по-друге – настрій. На сайті найкращого, не посоромимося цього слова, хедшопа Магаз420 ви можете купити запальнички Кліпер веселої растаманської тематики.

Що таке запальничка «Кліпер» та й чим вона краща за інші?, фото-1

Барселонська фабрика Flamagas S.A, що працює в режимі нон-стоп, щомісяця оновлює дизайн, пропонуючи шанувальникам бренду нові колекції з чистої води креативними лого. Неповторні, яскраві, емоційні запальнички стали предметом колекціонування у багатьох країнах світу.

Не дивно, що гаджети одразу стали невіддільним елементом реклами. Так, тютюнова коробка популярного англійського бренду Silk Cut прикрашена зображенням бензинової запальнички Кліпер. А коштує така коробочка, ой як дорого! Хоча, це всього лише результат роботи дуже зажаданого у світі дизайнера Демієн Херста, який зобразив популярний гаджет на кришці культового боксу для зберігання тютюну.

Переваги запальничок Clipper

Впевнені, що безпеку купити не можна? Запальнички Кліпер це стовідсоткова гарантія безпеки. Це наявність у конструкції гаджета вбудованого ексклюзивного клапана, що самостійно регулює висоту полум'я. Фіксоване полум'я надійно захищає від опіків рук, обличчя та й не дозволяє підпалити вії, брови, вуса.

Дивні дитячі ручки проникають усюди. Навіть й тут конструкція продумана. На всіх кремнієвих запальничках Clipper встановлений ексклюзивний механізм «Захист від дітей». Дорослі можуть спокійнісенько займатися своїми справами, навіть якщо видобувач вогню лежить у досяжному для дитини місці.

Іспанські запальнички мають безліч переваг. Магазин 420 пропонує багаторазові, негорючі, місткі та довговічні джерела відкритого вогню, що заправляються зрідженим газом – ізобутаном. Це газ найвищої якості. Горить ізобутан чистим полум'ям та й абсолютно немає запаху.

Корпус гаджета зроблений з особливого нейлону – міцного неламкого та негорючого матеріалу, дуже стійкого до високих температур. Навіть якщо запальничка раптом опиниться поблизу джерела відкритого вогню, вона не спалахне. А якщо раптом станеться запалення, матеріал корпусу відразу згасне. Нейлон не дозволить вогню дістатись внутрішньої місткості з газом, та й не дасть запальничці вибухнути.

Детальна інформація про всі мислимі та немислимі переваги іспанської багаторазової запальнички Кліпер представлена ​​в блозі на сайті магазину ексклюзивного посуду з боросилікатного скла Magaz420. Але головна фішка полягає в тому, що кремнієве колесо легко витягається з корпусу. Курці Roll Your Own, або просто самокруток, використовують колесо для пресування суміші для куріння.

Можливо, продукцію фабрики Flamagas S.A, можна без сумніву вважати найдовговічнішою в історії світового виробництва запальничок.

Всім мир, щиро ваш Магаз420.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...