• Головна
  • Працює протезно-ортопедичне підприємство
19:09, 5 листопада 2021 р.

Працює протезно-ортопедичне підприємство

Працює протезно-ортопедичне підприємство

9-10 листопада 2021 року у м. Вознесенську будуть працювати представники Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства за адресою: м. Вознесенськ, вул. Шмідта, 9.

Запрошуємо: осіб з інвалідністю внаслідок війни, осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання та з дитинства, батьків, діти яких потребують протезно-ортопедичних виробів подати заяву на безкоштовне забезпечення протезів, ортезів (апаратів і туторів), ортопедичного взуття в Управлінні соціального захисту населення Вознесенської міської ради (вул. Пушкінська, 1, кабінет 11, телефон для довідок 3-29-30).

Для написання заяви потрібно надати до Управління такі документи:- копії паспорту та ідентифікаційного коду одного з батьків (особи з інвалідністю);- копія свідоцтва про народження дитини (для дітей з інвалідністю);- копія медичного висновку про встановлення інвалідності;- діюча індивідуальна програма реабілітації (ІПР) із зазначенням протезно-ортопедичних виробів ( за винятком протезів); - довідка ЛКК (для дітей без інвалідності);- копію посвідчення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...