![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
20:22, 3 листопада 2021 р.
Участь у змаганнях як завжди прийняли и каратисти міста Вознесенськ
![Участь у змаганнях як завжди прийняли и каратисти міста Вознесенськ Участь у змаганнях як завжди прийняли и каратисти міста Вознесенськ](/dist-assets/images/cap.jpg)
У останні вихідні місяця, тридцятого та тридцять першого жовтня, в місті Кропивницькій відбувався Кубок України з Традиційного карате. Турнір проходив в Хомбу-Додзьо (головному залі) Національної Федерації Тра-диційного Карате-До України.
У складі збірної Миколаївської області участь у змаганнях як завжди прийняли и каратисти міста Вознесенськ. У збірну команду увійшли: Кочуг Катерина, Кочуг Вікторія, Павловський Даниїл, Кривушкін Даниїл. Всі каратисти є членами клубу традиційного карате-до «Дай-Цзі».
Цьогорічний Кубок приніс нашій команді всього одну нагороду - третє місце в розділі «Ката синхронні» серед жінок. Вибороли її Катерина Кочуг, яка зараз є студенткою Чорноморського Національного Університету, Вікторія Кочуг та Шангараєва Софія.
Вітаємо наших дівчат з гарним виступом, а хлопцям бажаємо брати з них приклад.
В цілому змагання були гарно організовані, та пройшли на доброму рівні, з дотриманням всіх вимог до таких заходів у зв’язку з епідемією короновірус-ної інфекції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
23:15
19 липня
live comments feed...