• Головна
  • Чи є різниця у пісочних фільтрах для очищення басейнів? Як обрати?
Новини компаній
20:15, 30 жовтня 2021 р.

Чи є різниця у пісочних фільтрах для очищення басейнів? Як обрати?

Новини компаній

Фільтрація піском вважається найпоширенішою як в Україні, так і далеко за її межами. Пісочний фільтр для басейну Интекс  має високу потужність, потребує мінімального догляду та обслуговування. Принцип очищення в такій системі ґрунтується на механічному видаленні забруднень з водяного потоку, що циркулює в системі завдяки насосу. 

Забруднена вода надходить у скімери і донні зливи, прямує трубами в фільтруючу бочку - герметичну ємність, яка може мати металевий, пластиковий або комбінований корпус. У цій системі необхідним є насос, оскільки за його допомогою вода подається в фільтруючу ємність і проходить через шар піску. Саме пісок утримує забруднення та фільтрує воду. Після очищення, рідина надходить назад у ємність басейну. Для якісної та ефективної роботи пісочного фільтру, кожні 2 тижні необхідно виконувати промивання, а через 2-3 сезони міняти пісок, бажано повністю.

Чи є методи покращення роботи пісочного фільтру?

Фільтр на основі кварцового піску може вбирати елементи пилу, розмір яких не перевищує 20 мікрон. Це означає, що бруд, який має менші розміри може залишатися у воді. Зробити фільтрацію більш чутливою можна, використовуючи додатково гравій і вуглець-антрацит. В деяких випадках монтують установки зі скляним або срібним піском. Такі фільтраційні суміші вигідні ти, що змінювати їх треба ще рідше -  кожні 7-10 років.

Обираючи модель фільтраційного приладу, враховуйте важливі параметри:

  • об'єм басейну;
  • умови експлуатації;
  • навантаження;
  • продуктивність фільтра;
  • потужність насосу.

Продуктивність, яку має песочный фильтр-насос є найважливішим параметром. Вимірюється в літрах чи м3 води, що проходять через устаткування за 1 годину активної роботи.

Якщо швидкість проходження води невелика, то можна з упевненістю гарантувати ретельне та якісне очищення рідини від забруднень. Норма становить, що вода повинна проходити крізь фільтр 3-4 рази на добу. Тільки в такому випадку можна гарантувати комплексне та повноцінне очищення. Саме з цієї причини, продуктивність фільтра та насоса повинні відповідати один одному. Якщо ж насос матиме більший потенціал, він буде проганяти воду надто швидко, а отже – суттєво знизиться ступінь та якість очищення.  

Якщо хочете підібрати пісочний фільтр для басейнів, переходьте на офіційний сайт виробника. Фахівці компанії проконсультують з приводу приладів, які є в наявності, допоможуть обрати підходящий варіант, оформлять замовлення та доставку у обраний населений пункт. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...