• Головна
  • Дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 8 дітей, з яких 6 прийомних
19:29, 27 жовтня 2021 р.

Дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 8 дітей, з яких 6 прийомних

Дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 8 дітей, з яких 6 прийомних

Сьогодні, 26 жовтня 2021 р., на початку проведення чергової сесії міської ради міський голова Територіальної громади м. Вознесенська Євгеній Величко від імені голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма з нагоди «30-річчя Незалежності України» урочисто вручив нагороду - ювілейний знак батьку-вихователю дитячого будинку сімейного типу Козаченку Олегу Леонідовичу.

У 2018 році батьки – вихователі Козаченко Олег Леонідович та Ірина Валеріївна створили Дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 8 дітей, з яких 6 прийомних.

Родина Козаченків має активну життєву та громадянську позицію, спільно з дітьми приймають активну участь у загальноміських культурних заходах, приділяють належну увагу навчанню, всебічному розвитку дітей та беруть активну участь у житті шкільної родини. Організовують родинні туристичні походи та всіляко забезпечують дітям активний відпочинок. Виховують дітей в дусі патріотизму та любові до рідної Батьківщини, прищеплюють дітям любов до рідно краю.Щиро вітаємо Козаченка Олега Леонідовича із заслуженою відзнакою та бажаємо Дитячому будинку сімейного типу «Ластівчине гніздечко» добробуту, процвітання та подальшого розвитку на благо дітей громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...