• Головна
  • Припинені планові прийоми та профілактичні медичні огляди
21:02, 26 жовтня 2021 р.

Припинені планові прийоми та профілактичні медичні огляди

Припинені планові прийоми та профілактичні медичні огляди

Шановні мешканці громади звертаємось до вас з повагою та надією на громадську свідомість!

В зв’язку з погіршенням ситуації щодо захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 в нашому закладі тимчасово припинені планові прийоми та профілактичні медичні огляди!

За медичною допомогою можете звернутись у разі:- Гострих інфекційних хвороб та невідкладних станів.- Паліативна допомога( онкологічні захворювання, стани які потребують безперервного знеболення).- Планові щеплення після 12 години (за попереднім дзвінком медичного працівника).- Видача електронних рецептів по програмі «Доступні ліки» (за попереднім дзвінком медичного працівника).- Видача міжнародних свідоцтв про вакцинацію (за попереднім дзвінком до контактного центру).- Щеплення від коронавірусної хвороби.

Зробити щеплення ви можете щодня з 8-30 до 14-00 в пунктах вакцинації за адресами:- Вул. Короленка, 5, амбулаторія 1 - каб. № 9- Вул. 228 стрілецької дивізії, 26, амбулаторія 2 - каб. №30- Вул. Київська, 218, амбулаторія 3 - каб. № 8.

Нагадуємо, щоб отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію COVID-19 необхідно ПОПЕРЕДНЬО зателефонувати до контакт-центру 0800213703. Документ можна буде одержати з 9:00 до 13:00 за адресою вул. 228 стрілецької дивізії, 26, амбулаторія № 2 - каб. №34 (І поверх).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...