• Головна
  • Проект планує допомогти Вам модернізувати вознесенську систему взаємодії «влада – громада
11:37, 21 жовтня 2021 р.

Проект планує допомогти Вам модернізувати вознесенську систему взаємодії «влада – громада

Проект планує допомогти Вам модернізувати вознесенську систему взаємодії «влада – громада

Саме це допоможе жителям міста та сіл Вознесенської громади допоможе співпраця з коаліцією #ГромадськаПрефектура в рамках річного партнерського проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини».

19 жовтня 2021р. у міськраді відбулася установча робоча зустріч команди проекту за участі голови і секретаря ради, представників місцевого самоврядування і громадськості. Для модернізації існуючої систем взаємодії формується робоча група.

Враховуючи існуючі досягнення самоврядування Вознесенської громади, ії завданнями буде саме удосконалення форм місцевої демократії (далі ФМД) таких як; громадські ради; громадські експертиза, громадські слухання та інші для якісної освіти, благоустрою, екології, інфраструктури.

Відкриваючи захід, секретар Вознесенської ради Вікторія Бальцер зазначила нагальність сервісів проекту для формування спроможної, комфортної і безпечної для мешканців та привабливої для інвесторів для громади.

Координатор коаліції, директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін презентував сервіси проекту:

«Протягом наступного року наш проект планує допомогти Вам модернізувати вознесенську систему взаємодії «влада – громада».

На основі висновків громадського аудиту ми допоможемо вдосконалити існуюче нормативно - правове забезпечення ФМД. Для цього і формується робоча група проєкту.

Також сервісами проекту стануть навчальна, консультативна та інша ресурсна підтримка ініціатив жителів з вирішення нагальних місцевих проблем на основі реалізації їх громадянських прав на застосування ФМД.

Так чином будуть сформована історія успіху проекту, яка буде узагальнено навчальному кейсі «Місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини…».

Депутат Вознесенської райради , голова ГО «ВАРМД - місцевий громадський префект Тетяна Зелинська виразила сподівання проєкт продовжить успішну практику налагодження взаємодії органів міської ради з:

-Органами самоорганізації населення для вирішення таких нагальних питань мікрорайонів як благоустрій, якість води та інш;-Місцевими громадським префектами для підвищення ефективності і прозорості видатків в освіті, управлінні комунальним майном та інш.

Методистка проекту Тетяна Золотухіна презентував попередні висновки громадького аудиту, визнала вознесенські досягнення з розвитку ФМД та рекомендувала об’єднати зусилля для модернізації механізмів взаємодії влада - громада, в контексті експертної участі громадськості для належного врядування.

«Розвиток взаємовідносин влада-громада в Вознесенській міській громаді вже має дуже високу ступінь. Нормативно - правове забезпечення ФМД сформовано за принципом необхідної достатності.

Наступним етапом має буде деталізація механізмів експертної участі громадськості у формуванні дієвих механізмів експертної громадської участі і громадського контролю при формуванні спроможної гармонійної громади…».

Запрошуємо експертів і практиків ФМД у робочу групу проекту.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Миколаївським місцевим центром БВПД, Березанською селищною, Мішково-Погорілівською і Радсадівською сільськими; Вознесенською і Снігурівським радами; ГО «Еко. Березань»; ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» (м. Вознесенськ), ГО «Віват (Снігурівка), ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення»; ГО «Час Збирати Українців» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...