• Головна
  • Для підписання нової декларації слід звернутися до свого сімейного лікаря
12:44, 4 жовтня 2021 р.

Для підписання нової декларації слід звернутися до свого сімейного лікаря

Для підписання нової декларації слід звернутися до свого сімейного лікаря

Починаючи з 2018 року кожен українець може обрати для себе та членів своєї родини сімейного лікаря не прив’язуючись до місця проживання та підписати декларацію на обслуговування. За потреби ви можете укласти декларацію з іншим сімейним лікарем чи терапевтом. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

УВАГА! Якщо у вас виникають зміни в особистих даних, які внесені у декларацію, вам необхідно звернутись до свого сімейного лікаря для переукладання декларації, наприклад:

-Якщо Ви змінили прізвище;-Якщо Ви змінили номер телефону;-Якщо Вашій дитині виповнилося 18 років;-Якщо ви змінили паспорт.

Для підписання нової декларації Вам слід звернутися до свого сімейного лікаря, попередньо записавшись на прийом зателефонувавши до контактного центру 0800213703 або записатися самостійно https://voznesensk.simplex-med.com/?fbclid=IwAR0g1_Ggzq4eLUNKIffNHhqaJRNYPrbWBAcEw4UZyL-JWFAlJznYlBEoYfI. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.

Переконливо просимо перепідписати декларацію найближчим часом та продовжувати отримувати медичну допомогу в обсязі, який передбачено програмою медичних гарантій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...