• Головна
  • До уваги мешканців Територіальної громади міста
20:30, 24 вересня 2021 р.

До уваги мешканців Територіальної громади міста

До уваги мешканців Територіальної громади міста

Вознесенською міською радою з метою реалізації державної політики у сфері містобудування, забезпечення сталого розвитку територіальної громади з додержанням принципу збалансованості державних, громадських, приватних інтересів та з урахуванням концепції інтегрованого розвитку території територіальної громади, на виконання Плану соціально-економічного розвитку Територіальної громади міста Вознесенська на 2019-2022 роки, затвердженого рішенням Вознесенської міської ради від 21.12.2018 № 7 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Територіальної громади міста Вознесенська на 2019 рік» (в редакції рішення Вознесенської міської ради від 24.05.2019 № 3) (зі змінами) та інших законодавчих актів, було прийняте рішення Вознесенської міської ради від 20 серпня 2021 року № 15 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Територіальної громади міста Вознесенська».

Відповідно до пункту 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», Виконавчий комітет Вознесенської міської ради протягом 10 робочих днів з дня публікації, приймає заявки на участь у робочій групі щодо розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Територіальної громади міста Вознесенська у строк до 06 жовтня 2021 року.

Заявка для участі повинна містити: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина або найменування і місцезнаходження громадської організації; підпис із зазначенням дати, контактний телефон.

Заявки для участі у робочій групі просимо надавати в письмовій формі до Виконавчого комітету Вознесенської міської ради, за адресою: 56500, Миколаївська обл., м. Вознесенськ, пл. Центральна,1, контактний телефон: (05134) 3-27-18, каб.23.

За додатковою інформацією звертатися до Відділу містобудування та архітектури апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради, за адресою: м. Вознесенськ, пл. Центральна,1, контактний телефон: (05134) 3-27-18.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...