• Головна
  • Послуга патронату на дитиною доводить свою значимість в громаді
12:29, 16 вересня 2021 р.

Послуга патронату на дитиною доводить свою значимість в громаді

Послуга патронату на дитиною доводить свою значимість в громаді

На початку навчального року до патронатної родини завітали представники Служби у справах дітей міської ради з метою обговорення проблемних питань, що виникають під час виховання, лікування, навчання,оздоровлення та реабілітації двох рідних братиків, які 2 місяці потому було влаштовано до даної родини.

Під час бесіди патронатний вихователь розповіла, що з перших днів у меншого хлопчика були виявлені проблеми зі здоров’ям, на які рідна матір не звертала уваги, тому довелося терміново звертатися до сімейного лікаря та обстежувати дитину в Миколаївській обласній лікарні, де було призначено лікування. З метою оздоровлення діток, родина заздалегідь спланувала сімейний графік, щоб на Чорноморському узбережжі підопічні відпочили, набралися сил перед новим навчальним роком.

У бесіді з дітками дізналися про їх життя в родині патронатних батьків, настрій та емоції, які вони відчувають . Братики із захопленням розповіли про те, як добре їм живеться в патронатній родині. Звичайно, найголовнішою подією для дітей став їх перший в житті відпочинок на морі, катання на віслючку та катамарані.

На питання чи підготувалися вони до школи, братики один за одним почали вихвалятися новим одягом та шкільним приладдям, які вони обрали самі, за своїм смаком та вподобанням.

Зранку,1 вересня, дітки разом з патронатним вихователем були присутні на шкільному заході, присвяченому Дню знань, а ввечері в сімейному колі за святковим столом ласували смаколиками, які приготували разом з патронатною мамою. Тож, послуга патронату як форма виховання діток, що опинилися в складних життєвих обставинах, вкотре доводить свою значимість в громаді, яка спрямована на підтримку діток, батьки яких мають унікальний шанс усвідомити батьківську відповідальність за подальшу долю своїх дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...