![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
16:34, 24 липня 2021 р.
У м. Вознесенськ працює телефонна «гаряча лінія»
![У м. Вознесенськ працює телефонна «гаряча лінія» У м. Вознесенськ працює телефонна «гаряча лінія»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю у територіальній громаді м. Вознесенська працює телефонна «гаряча лінія».
Просимо звертайтися до Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування м.Вознесенська» за телефоном 066 522 05 83 (Людмила) з 8-00 год. до 17-00 год. з понеділка по п’ятницю.
Про це повідомляє управлціння соціального захисту населення Вознесенської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...