• Головна
  • Нарешті відпустка: яку мрію виконала ТМ «Пошторг» в Вознесенську
Новини компаній
12:20, 16 липня 2021 р.

Нарешті відпустка: яку мрію виконала ТМ «Пошторг» в Вознесенську

Новини компаній

Українські пенсіонери продовжують шукати додаткові джерела заробітку заради втілення своїх планів. Скромний розмір пенсії змушує багатьох працювати. Найметкіші пенсіонери виграють гроші в маркетингових акціях.

Мешканка села Вознесенськ Миколаївської області Вітушко Галина Володимирівна якось подивилася в бік маркетингових акцій і не прогадала. Через кілька місяців участі вона виграла грошовий приз від ТМ «Пошторг». Читайте далі, щоб дізнатися, як саме їй це вдалося.

Нарешті відпустка: яку мрію виконала ТМ «Пошторг» в Вознесенську, фото-1

Галина Володимирівна Вітушко стала переможницею акції від 30 квітня 2021 року. У той день відбулося визначення переможця маркетингової акції програми лояльності «Золотий Фонд». Клієнти «Пошторгу» щоквартально стають учасниками цієї програми. Щоб потрапити в їхнє число, потрібно зробити замовлення у «Пошторг». Так вчинила і Галина Володимирівна.

Для «Пошторгу» важливо особисто зустрітися з переможцем і показати його всій країні. Незабаром після акції представники компанії та знімальна група приїхали в гості до Галини Володимирівни. Головна мета зустрічі – підписати договір про дарування грошових коштів. Без цих документів Галина Володимирівна не змогла б отримати виграш. Крім того, переможець обов'язково дає інтерв'ю, ділиться враженнями і приймає поздоровлення.

В інтерв'ю «Пошторг» жінка розповіла про себе. Галина Володимирівна – вдова військовослужбовця. Незважаючи на пенсійний вік, вона продовжує працювати в сфері охорони. Має кілька дітей і онуків. Велика родина – це головна радість пенсіонерки. Напевно її життя стало б ще більш радісним, якби вона могла з'їздити у відпустку.

У цьому їй і допоможе «Пошторг». Грошові призи компанії вже виконали величезну кількість бажань різних людей з усіх куточків України. Настала черга Галини Володимирівни. Робота і домашні клопоти не роблять її здоров'я міцнішим, тому жінка має намір витратити виграш на оздоровчу відпустку. Вітаємо її з цією довгоочікуваною можливістю!

У перемогу жінка спочатку не повірила, а тепер з радістю планує відпустку. Іноді так трапляється в житті: люди відкидають унікальні можливості, які їм підносить доля. Не упускайте свою можливість – беріть участь у маркетингових акціях «Пошторг». У всіх учасників рівні шанси на перемогу, тому наступний грошовий приз легко може вирушити до вас. Переходьте за посиланням нижче, щоб побачити, як раділа виграшу Галина Вітушко: https://poshtorg.com.ua/ru/blog/vitushko-30-aprelya-2021-ru/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...