• Головна
  • Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні
13:22, 10 червня 2021 р.

Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні

Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні

Кожного року 01 червня в Україні відзначають Міжнародний День захисту дітей. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край. Адже дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні.

Міжнародний День захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Не залишився осторонь й Вознесенський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, який з нагоди свята 01.06.2021 року організував для неповнолітніх суб’єктів пробації відвідування Вознесенського краєзнавчого музею. Екскурсія по музею надала присутнім можливість ознайомитися з матеріалами, що розповідають про історичне минуле міста та району, починаючи з найдавніших часів, періодом заселення краю та заснування міста. Серед багатьох експонатів, що розміщені в 7 залах музею, представлені експозиції сторінок життя громади міста, до яких відноситься, наприклад, період життя Бузького козацького війська, недостатньо розкритий період з 1800-1900 років.

Також серед експонатів музею знаходиться багато зразків холодної та вогнепальної зброї минулого, які дуже сподобалися підліткам.

Хочеться сподіватись, що проведений захід не залишив байдужими підлітків та викликав в них почуття гордості за свою країну, її культуру, історію, досягнення. А також бажання зберегти та примножити знання історії рідного краю, матеріальні цінності, духовні традиції та звичаї нашого народу.

Начальник Вознесенськогоміськрайонного відділу філіїДержавної установи «Центр пробації»в Миколаївській областіпідполковник внутрішньої служби Андрій СТАЖИЛОВ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...