![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
17:30, 7 червня 2021 р.
Вознесенський центр ПМСД почав працювати з вакциною Pfizer
![Вознесенський центр ПМСД почав працювати з вакциною Pfizer Вознесенський центр ПМСД почав працювати з вакциною Pfizer](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мобільна бригада та пункт щеплення КП «КНП Вознесенський МЦ ПМСД» почали працювати з вакциною Pfizer-BioNTech. Це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Її головний компонент — молекула матричної РНК, у якій записана інформація про антиген — білок вірусу SARS-CoV-2, що є збудником COVID-19. Коли ця молекула потрапляє всередину людської клітини, синтезується білок, а наш організм виробляє на нього імунну відповідь.
Даною вакциною щеплюють медиків, представників освіти та силових структур.
Вакцинація є добровільною, тому бажаючі можуть записатися до черги для отримання щеплення проти COVID-19 за телефоном нашого контакт-центру – 0800213703 та через додаток Дія.Бережіть себе та будьте здорові.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...