![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
09:13, 3 червня 2021 р.
Засідання робочої групи з легалізації зайнятості
![Засідання робочої групи з легалізації зайнятості Засідання робочої групи з легалізації зайнятості](/dist-assets/images/cap.jpg)
У приміщенні Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради під головуванням начальника Управління Шишляннікової І.А., за участі працівників відділу праці та соціально-трудових відносин Управління соціального захисту населення, представників Вознесенської місмькрайонної філії Миколаївського центру зайнятості, головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, головного управління Державної податкової служби України в Миколаївській області відбулося засідання робочої групи з легалізації зайнятості.
На засіданні підведено підсумки проведеної роботи а саме, обговорено результати здійснених рейдів з легалізації зайнятості. Прийнято рішення відвідати повторно ФОП, які порушують законодавство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...