• Головна
  • Підсумки виступу на Відкритому турнірі м. Одеса
22:24, 24 травня 2021 р.

Підсумки виступу на Відкритому турнірі м. Одеса

Підсумки виступу на Відкритому турнірі м. Одеса

В суботу, 22 травня, команда м. Вознесенськ з традиційного карате взяла участь у Відкритому турнірі міста Одеса «Nika Open Cup Odesa-2021» з тради-ційного карате. Історія цього виду спорту в місті тільки починається, і це пе-рший захід який обласна федерація та клуб «ШТК Окінава – Одеса» прово-дили в місті.

«Nika Open Cup Odesa-2021» став великим міжрегіональним чемпіонатом з традиційного карате, в якому взяли участь команди з восьми регіонів України: Одеської, Миколаївської, Хмельницької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Київської, Житомирської та Черкаської областей.

До складу Вознесенської команди увійшли 8 спортсменів вознесенського Клубу традиційного карате «Дай-Цзі»: Стажилов Гліб, Глушко Кирил, Голяк Владислав, Батарейний Дмитро, Івантішена Василина, Кривушкін Даниїл, Криворучко Артем, Шангараєва Софія. Представник команди Кочуг Катери-на, тренер Фадєєв Віктор.

Це були важкі змагання, з великою кількістю учасників. Наші хлопці і дівчата доклали максимум зусиль, бажання і старання у свої виступи на турнірі. Але не все нашим каратистам вдалося. Цього разу у команди лише одне 4 місце в куміте, яке виборов в своїй віковій категорії Кривушкін Даниїл. З чим його і вітаємо!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...