• Головна
  • Тергромада знаходиться в жовтій зоні епідемічної небезпеки
21:09, 20 травня 2021 р.

Тергромада знаходиться в жовтій зоні епідемічної небезпеки

Тергромада знаходиться в жовтій зоні епідемічної небезпеки

Закладам дошкільної освіти дозволили проводити випускні вечори за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів і обмежень, віднесених до жовтої зони епідемічної небезпеки.

Члени Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації розглянули доповіді представників медичних установ міста. Спостерігається стійка тенденція до зниження випадків захворювання на коронавірусну хворобу Covid-19. Вознесенська тергромада знаходиться в жовтій зоні епідемічної небезпеки.

Вона передбачає відповідні обмеження та протиепідемічні заходи, а саме:- дозволено проведення масових заходів (культурних, спортивних тощо, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 кв. метри площі, або з наповненістю залів понад 50% місць;- дозволено відвідування закладів освіти групами більш, як 20 осіб;- можна проводити професійні матчі командних ігрових видів спорту, але за умови, що глядачів буде половина від передбачених місць.- будуть працювати ресторани, кафе, бари та їдальні – до 24 години.- у спортзалах та фітнес-центрах можна буде перебувати 1 особі на 10 кв метрів, у басейнах – не більше, ніж 4 особи на одній доріжці для індивідуальних занять або 6 осіб для спортивно-тренувальних груп.

Також, за чисельними зверненнями батьків дітей-дошкільнят, члени штабу погодили проведення випускних вечорів для дошкільних закладів освіти за умови дотримання всіх необхідних карантинних заходів – соціальна дистанція, обмеження кількості присутніх на святі до нормативно встановленого, носіння захисних масок, використання дезінфікуючих засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...