• Головна
  • Субсидія по новому з травня - посилена адресність надання житлових субсидій
13:03, 29 квітня 2021 р.

Субсидія по новому з травня - посилена адресність надання житлових субсидій

Субсидія по новому з травня - посилена адресність надання житлових субсидій

14 квітня 2021 року, Уряд прийняв постанову, якою посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів. Станом на 15.00 год. 28 квітня 2021 р. текст постанови відсутній.Проектом постанови пропонується:

- переглянути підходи до врахування майнового стану, зокрема під час призначення житлових субсидій враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів, наявність автотранспорту лише якщо з дати випуску минуло 15 років (раніше було 5), наявність у власності більше ніж 1 житлове приміщення , тощо;- скасувати діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках за наявності умов, за яких така субсидія не призначається;- посилити вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо;- заплановано призначення субсидії лише в грошовій формі, у разі відсутності заборгованості понад 340,00грн. на 01.05.2021р. (своєчасно сплачуйте платежі за спожиті житлово-комунальні послуги, бажано за квітень 21р. оплатити в квітні 21р.).

Також на погодженні знаходиться наказ Міністерства соціальної політики про затвердження нових бланків ЗАЯВИ та ДЕКЛАРАЦІЇЇ на призначення субсидії (без яких працівники Управління не зможуть приймати нові звернення за призначенням субсидії). Відповідно вищезазначеного необхідні будуть зміни до програмного забезпечення «Житлові субсидії», тому Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради дуже просить громадян нашої громади не створювати зайвих скупчень, віднести до ситуації з розумінням та витримкою, не ображати спеціалістів при відвідуванні відділу. У разі опублікування тексту постанови ми будемо намагатись ознайомити Вас з новими правилами в найкоротший термін. Тобто для прийняття звернень громадян ми чекаємо:

-Текст постанови;
-Нові заяви та декларації.

В подальшому для розрахунку чекаємо змін до програмного забезпечення.

Також хочемо повідомити, так як сподіваємось ситуація яка зазначена вище найближчим часом доведена до логічного кінця, ми записуємо на прийом з 24 травня 2021р. , по телефону 3-34-25, до спеціалістів громадян які бажають оформити субсидію з 1 травня 2021 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...