• Головна
  • Наскрізна секція в конструкторі сайтів Creatium
Новини компаній
10:57, 30 квітня 2021 р.

Наскрізна секція в конструкторі сайтів Creatium

Новини компаній

Конструктор сайтів Creatium надає клієнтам можливість створювати сайти не вдаючись до допомоги програмістів. Конструктор має корисну функцію, що називається «Наскрізна секція» і пропонує клієнтам обов’язково нею скористатися.

Коли доцільне використання функції?

Наскрізна секція являється загальною для всіх сторінок ресурсу. При редагуванні будь-якої наскрізної секції вони зображаються на всіх сторінках, що використовують цю секцію. Використання наскрізних секцій буде корисним:

  • коли створюється єдина Шапка та Підвал для кожної сторінки повноцінних багатосторінкових сайтів;
  • при необхідності дублювання блоку, що містить певну інформацію, на всі сторінки (це може бути інформація про акційні пропозиції);
  • для розміщення інформації будь-якого змісту, що поворюється більше ніж два рази на всіх сторінках ресурсу.   

Як працює корисна функція?

При створенні сайту за допомоги конструктора Creatium наскрізною можна зробити будь-яку секцію, їх кількість не обмежується. Для створення наскрізної секції треба:

  • натиснути на іконку зірочки будь-якої секції. Всі наскрізні секції виділяються помаранчевими рамками;
  • додати створену секцію на обрану сторінку сайту;
  • опублікувати сторінку з доданою наскрізною секцією.

При створенні інтернет-ресурсів з використанням конструктора сайтів можна ще й гарно заробити. Для цього існує партнерська програма. В особистому кабінеті генерується партнерське посилання, яке треба розмістити на власному сайті, сторонньому ресурсі або поділитися ним зі знайомими в соціальних мережах.
Дохід отримується не тільки від залученого клієнта, але й від людей, що залучить він. 50% комісійних можна отримати після здійснення першого платежу залученою особою та його рефералами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...