• Головна
  • Для дітей не створені належні умови проживання
22:30, 23 квітня 2021 р.

Для дітей не створені належні умови проживання

Для дітей не створені належні умови проживання

22 квітня під час здійснення представниками Служби у справах дітей міської ради та Центру соціальних служб візиту до родини, де одинокою матір’ю виховується двоє хлопчиків було встановлено, що для дітей не створені належні умови проживання.

В оселі панував безлад, а відсутність продуктів харчування свідчило про те, що родина опинилася в складних життєвих обставинах, а тому потребує допомоги. Коли спеціалісти соціальних служб допомагали діткам одягатися, менший з братиків поскаржився, що в нього болить плече. При з’ясуванні обставин травмування малолітньої дитини, зі слів хлопчика стало відомо, що три дні потому він зістрибнув з літнього душа і травмував плече, про що розповів матері. Однак, мати не звернула на це уваги та своєчасно не звернулася до лікаря за медичною допомогою.

Якщо б працівники соціальних служб своєчасно не втрутилися та не помістили дітей до Центру соціально-психологічної реабілітації, ситуація могла спричинити тяжкі наслідки для здоров’я дитини, оскільки при проходженні медичного огляду у дитини був діагностований перелом.

Відповідно до повідомлення Служби у справах дітей міської ради працівниками поліції було складено адміністративний протокол за фактом неналежного виконання батьківських обов’язків та травмування дитини.

Наразі травмованого хлопчика доставлено до обласної дитячої лікарні, де йому надана медична допомога.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...