• Головна
  • Ввели в дію нові обмеження та заходи протидії коронавірусній хворобі COVID-19
21:00, 9 квітня 2021 р.

Ввели в дію нові обмеження та заходи протидії коронавірусній хворобі COVID-19

Ввели в дію нові обмеження та заходи протидії коронавірусній хворобі COVID-19

07 квітня на засіданні Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусною хворобою COVID-19, його члени вирішили ввести ряд нових обмежень та заходів для стабілізації епідеміологічної обстановки:

- продовжити дистанційну форму навчання в усіх закладах загальної середньої освіти та позашкільної освіти на території Вознесенської територіальної громади з 12.04.2021 по 16.04.2021 включно- Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьками дітей щодо необхідності дотримання усіх протиепідемічних заходів дітей вдома та утриматись від відвідування позашкільних гуртків на даний період.- Посилити контроль та профілактичні заходи в усіх закладах дошкільної освіти на території громади на період дії карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19

1. Здійснення регулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі в кількості не більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, з дотриманням маскового режиму

2. Запровадити заборону на діяльність суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у сфері торгівлі непродовольчими товарами на ринку та в магазинах міста Вознесенськ крім: приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію товарів першої необхідності, а саме продуктів харчування, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів гігієни та побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарних препаратів, кормів, насіння, засобів захисту рослин з дотриманням маскового режиму та площа приміщення не менше 10 м2 на 1 особу.

Суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері торгівлі непродовольчими товарами, мають право здійснювати торгівельну діяльність в режимі доставки замовлень від клієнтів.

Рекомендувати адміністрації Вознесенського ринку роз’яснити підприємцям непродовольчої групи товарів правила здійснення торгівлі в режимі доставки, із наголошенням на праві здійснювати таку торгівлю виключно з місця державної реєстрації підприємця.

Строк: з 12.04.2021 року до стабілізації епідемічної ситуації на території Вознесенської ОТГ.

3. Рекомендувати Вознесенській міськрайонній філії Миколаївського обласного центру зайнятості організувати дистанційну роботу для працівників в зв’язку з поширенням захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед працівників установи.

4. Продовжити в посиленому режимі роботу робочої групи з проведення рейд-обстежень, щодо дотримання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання під час карантину та виконання карантинних обмежень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...