• Головна
  • Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
13:25, 7 квітня 2021 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Фінансове управління Вознесенської міської ради повідомляє, що рішенням Вознесенської міської ради від 23 грудня 2020 року № 4 до плану роботи Вознесенської міської ради на І півріччя 2021 року включено питання «Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради «Про місцеві податки і збори» , яке є регуляторним актом.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту.

Фінансовим управління Вознесенської міської ради, з метою дотримання регуляторної процедури, вимог бюджетного та податкового законодавства, підготовлено проект регуляторного акту – проект рішення міської ради «Про внесення змін до Положення про податок на майно в частині плати за землю та Положення про податок на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», затверджені рішенням Вознесенської міської ради від 19 червня 2020р. № 10 «Про місцеві податки і збори» та аналіз впливу регуляторного акту , який регулюватиме економічні відносини, пов’язані з нарахуванням та сплатою окремих місцевих податків, зокрема плати за землю та податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки.

В проекті регуляторного акту пропонується переглянути окремі ставки по платі за землю та надати додаткові пільги по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки , з урахуванням вимог чинного податкового і бюджетного законодавства. Дані зміни будуть застосовуватись з 01.01.2022 податкового (звітного) року.

Водночас, повідомляємо, що 14 квітня 2021 року на інформаційному інтернет-порталі Територіальної громади міста Вознесенська http://voz.gov.ua в розділі «Економіка, Підприємництво, Регуляторна політика», а також «Міська влада, Міська рада, Проекти рішень міської ради, 2021, травень» , буде оприлюднений вищезазначений проект регуляторного акту – проект рішення міської ради «Про внесення змін до Положення про податок на майно в частині плати за землю та Положення про податок на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та аналіз впливу регуляторного акту.

Фінансове управління Вознесенської міської ради є розробником даного проекту регуляторного акту та буде протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акту (до 14 травня .2021 року включно) приймати пропозиції та зауваження до нього. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі за адресою: Миколаївська область, 56500, м.Вознесенськ, пл.Центральна, 1, каб. 46 ( 4-й поверх), або на електронну скриньку : [email protected] Фінансове управління Вознесенської міської ради (тел. для довідок 3-20-98). В листах необхідно зазначати й контактну інформацію. Пропозиції та зауваження, які надано анонімно, розглядатись не будуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...