• Головна
  • Управління комунальної власності оголошує конкурс
13:33, 4 квітня 2021 р.

Управління комунальної власності оголошує конкурс

Управління комунальної власності оголошує конкурс

Управління комунальної власності Вознесенської міської ради оголошує конкурс з відбору виконавців робіт із оцінки земель, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка розташована в м. Вознесенську.

Об’єкт оцінки - земельна ділянка

Адреса ділянки -вул. Калинова, 1

Площа земельної ділянки - 0,2203 га

Цільове призначення земельної ділянки - землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування закладів культурно-просвітницького обслуговування

Кадастровий номер земельної ділянки – 4810200000:10:044:0009

Документи, що підтверджують право користування земельною ділянкою - Договір оренди землі

№ 174/16 від 14.09.2016 року

Підстава для виконання робіт -рішення № 53 сесії 6 міської ради від 22.02.2021 р.

Виконувана робота – проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Спосіб розпорядження земельними ділянками – продаж земельних ділянок у власність

Наявні обмеження (обтяження) – Охоронна зона навколо (вздовж) об'єкта енергетичної системи

Претенденти подають до Управління комунальної власності Вознесенської міської ради конкурсну документацію - конкурсну пропозицію та підтвердні документи.

Умови конкурсу:

конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому крім поштових реквізитів робиться відмітка «На конкурс з вибору виконавців робіт із оцінки земель» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією; конкурсна пропозиція в запечатаному конверті має містити пропозицію про вартість виконаних робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях); під час обрання переможця із числа учасників конкурсу з відбору виконавців робіт із оцінки земель враховується загальна оцінка балів конкурсної пропозиції кожного з учасників за критеріями, зазначеними в пункті 24 розділу VI Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель, виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого рішенням Вознесенської міської ради від 20.04.2018 № 41, а саме: вартість послуг, строк виконання послуги, кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці учасником конкурсу.

Перелік підтверджуючих документів, які подаються на конкурс з відбору виконавця робіт із оцінки земель:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців робіт із оцінки земель, з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти; копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи-підприємця); згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця); копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно в ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи); копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

Конкурсну документацію подавати до Управління комунальної власності Вознесенської міської ради. Кінцевий термін подання конкурсної документації 05.05.2021 року 15-30 год. за адресою: м. Вознесенськ, вул. Соборності, 41, ІІ поверх, Управління комунальної власності Вознесенської міської ради, тел. для довідок: (05134) 3-23-80.

Конкурс відбудеться 07.05.2021 року в приміщенні Управління комунальної власності Вознесенської міської ради за адресою: м. Вознесенськ, вул. Соборності, 41, ІІ поверх тел. (05134) 3-23-80.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...