• Головна
  • Звіт про роботу адміністративної комісії
19:47, 3 квітня 2021 р.

Звіт про роботу адміністративної комісії

Звіт про роботу адміністративної комісії

Закінчився перший квартал 2021 року. Підсумовуючи результати роботи адміністративної комісії за цей період слід зазначити, що всі штрафи сплачені правопорушниками в добровільному порядку. Це свідчить про те, що громадяни погоджуються з тим, що вчинені ними правопорушення належним чином зафіксовані, протоколи розглянуто комісією відповідно до вимог законодавства і на винних осіб накладено відповідне стягнення. Дякую за це всім причетним.

Загальна сума коштів, що надійшли на рахунок місцевого бюджету по адміністративним штрафам, накладеним комісією у звітному періоді становить 7159 грн. з урахуванням 5000 грн., сплачених за порушення частини 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення за продаж пива особі, яка не досягла 18-річного віку.

Прошу звернути увагу всіх підприємців і їх працівників, які здійснюють реалізацію пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів, електронних сигарет та рідини, що використовується в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, що за зазначене правопорушення, передбачене накладення штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 6800 грн. до 13600 грн. відповідно. Тож не варто порушувати законодавство.

Цього разу, враховуючи особу правопорушника, її матеріальне становище, керуючись відповідними нормами закону, комісією прийнято рішення про накладення стягнення нижче передбаченого мінімуму. Особу попереджено, що за повторне вчинення правопорушення на неї буде накладено значно більше стягнення.

На 5 осіб накладено штраф в сумі 340 грн. за порушення статті 152 КУпАП, а саме порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Сім осіб сплатили штрафи від 17 грн. до 51 грн. за самовправство, та порушення правил торгівлі на ринках.

Також притягнуто до адміністративної відповідальності особу за порушення статті 180 КУпАП, а саме – доведення неповнолітнього до стану сп’яніння.

Для наочності пропоную порівняти результати роботи комісії у першому кварталі за 2017-2021 роки

На останок хочу наголосити, що завдання адміністративної комісії полягає зовсім не у тому, щоб поповнити місцевий бюджет чи «покарати неслухняних». Загалом завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.

З метою забезпечення додержання законів, охорони державного і громадського порядку, прав громадян, органи місцевого самоврядування на своїй території координують роботу по запобіганню адміністративним правопорушенням всіх державних і громадських органів, керують діяльністю адміністративних комісій. Але лише спільні зусилля всіх членів громади допоможуть вирішити проблеми, які повсякчасно виникають, не порушуючи норми законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...