• Головна
  • Як успішно закрити вакансію: добірка порад
Новини компаній
09:00, 1 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Як успішно закрити вакансію: добірка порад

Новини компаній
Як успішно закрити вакансію - ЛІДЕР-ЛТД

Як успішно закрити вакансію - ЛІДЕР-ЛТД

Кожна компанія, будуючи свої бізнес-процеси, розраховує на людський ресурс. Адже для успішного розвитку будь-якої бізнес-ідеї варто сформувати штат професіоналів. Як успішно закрити вакансію та шукати працівників, які будуть відповідати всім вимогам компанії? Ми спробуємо розібратися в цьому питанні.

Кожна компанія будує власні методи пошуку персоналу, але для початку потрібно чітко визначити посадові обов’язки працівника, та систему нарахування заробітної плати, тобто КРІ (key performance indicators - ключові показники ефективності).

Саме чітко прописані обов’язки та прозора система нарахування заробітної плати є ключовим фактором в швидкому закритті вакантної посади та налагодженні довготривалих трудових відносин з працівником!

Для швидкого та успішного закриття вакансії необхідно в першу чергу здійснити аналіз ринку праці та порівняти власну пропозицію з аналогічними посадами, бути зорієнтованим на шукача. Варто скласти портрет ідеальногокандидата та розпочати пошук працівника самостійно або звернутися до спеціалістів кадрового агентства:

Як успішно закрити вакансію, Кадрове агентство "ЛІДЕР-ЛТД"

Як успішно закрити вакансію, Кадрове агентство "ЛІДЕР-ЛТД"

Отже, який зі способів буде для Вас ефективнішим вирішуйте самі, але ми би хотіли з Вами трішки підрахувати бюджет на рекрутинг.

Наприклад: Вартість підбору кандидатів на вакантну посаду – МЕНЕДЖЕР з ПРОДАЖУ – складає 6000 грн.

У вартість входить рекламний бюджет для публікації вакансії на job-сайтах (work.ua,robota.ua, 0372.ua, OLX, Facebook, Instagram, тощо).

Над закриттям вашої вакансії працює команда досвідчених рекрутерів, які активно здійснюють обдзвін всіх потенційних кандидатів, проводять телефонні інтерв’ю та особисті співбесіди, і тільки резюме перевірених та зацікавлених у Вашій вакансії кандидатів надсилаються Вам на розгляд.

Чи буде для Вас рентабельною співпраця з кадровим агентством, звісно, вирішувати лише Вам)

Перед прийняттям рішення ми Вам нагадаємо основні переваги співпраці з кадровим агентством:

Конфіденційність (в оголошеннях не буде вказано назви вашої компанії, і рекрутери будуть її озвучувати тільки тим кандидатам, які відповідають вашим вимогам).

Гарантія (по Договору по рекрутингу фірма замовник отримує гарантію на 1 місяць на кожного працевлаштованого працівника).

Економія часу (вся рутинна робота по розміщенню вакансій та первиних співбесідах покладається на рекрутерів кадрового агентства).

Якщо ви готові до співпраці з кадровим агентством «ЛІДЕР-ЛТД», звертайтесь за деталями:

Залишити заявку на підбір кандидатів на вакантну посаду можна ТУТ

Більше дізнатися про послуги компанії можна на сайті - leader-ltd-hr.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закриття вакансії #як закрити вакансію #поради щодо пошуку співробітників
live comments feed...