• Головна
  • Хворих на COVID-19 розміщують у фтизіопульмонологічному медцентрі
07:38, 26 березня 2021 р.

Хворих на COVID-19 розміщують у фтизіопульмонологічному медцентрі

Хворих на COVID-19 розміщують у фтизіопульмонологічному медцентрі

Через заповненість ліжок у відділеннях Миколаївських лікарень, хворих на COVID-19 розміщують у фтизіопульмонологічному медичному центрі. Станом на 25 березня, у лікарні перебуває 117 хворих.

У відділенні для хворих на коронавірус у Миколаївському регіональному фтизіопульмонологічному медичному центрі, що в селі Надбузьке, переповнені палати. Через це ліжка доводиться розміщувати в коридорах.

"У нас відкрито 150 ліжок. Порівняно з груднем минулого року (2020-го – ред.), на даний час хворих набагато більше, вони в набагато важчому стані, фактично, кожен пацієнт, який потрапляє в стаціонар - потребує кисневої підтримки", – розповіла директорка медзакладу Ольга Пархоменко.

Андрій Андрущенко працює у відділенні інтенсивної терапії. Станом на 25 березня, у реанімації перебувають дев'ять людей. Лікарі працюють цілодобово.

"Зараз реанімація перенаповнена. Дуже багато хворих похилого віку з декомпенсованою дихальною недостатністю. Є хворі на штучній вентиляції, тому ніколи очі до гори підняти", – сказав Андрій Андрущенко.

Через велику кількість хворих медичному центру допомагають лікарі із обласних лікарень.

"Відгукнулися обласні лікарні, прийшли медсестри і санітарки. Прийшли і лікарі, які разом з нами допомагають хворим. Хворих багато, переважно у важкому стані, звісно, якщо прийдуть до нас ще лікарі, ми будумо не проти", – сказала Ольга Пархоменко.

Що відомо Станом на 25 березня на Миколаївщині:
завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 69,6 %. За минулу добу зареєстрована рекордна кількість летальних випадків – 21.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...