• Головна
  • Обласна влада готова дослухатися до пропозицій фахівців сільського господарства
20:19, 21 березня 2021 р.

Обласна влада готова дослухатися до пропозицій фахівців сільського господарства

Обласна влада готова дослухатися до пропозицій фахівців сільського господарства

Голова обласної ради Ганна Замазєєва разом з очільником облдержадміністрації Віталієм Кімом провели діалог з миколаївськими аграріями, обговоривши механізми співпраці обласної влади та агробізнесу.

Як підкреслили учасники зустрічі, це перша подібна зустріч обласної влади з аграріями регіону за останні роки. Ганна Замазєєва запевнила усіх присутніх – обласна влада готова дослухатися до пропозицій фахівців сільського господарства, бо вони можуть запропонувати свої варіанти і шляхи ефективного вирішення спільних проблем. “Разом з тим, акцентую увагу, що в нашій області, яка є транзитною для вантажів, що йдуть у порти, є проблеми з інфраструктурою, які самотужки влада вирішити не в змозі. Тому сьогодні закликала присутніх розглянути можливість «компромісу» між «прибутками і відповідальністю перед громадою» у прийнятті рішень”, – підкреслила голова облради. Окремо Ганна Замазєєва подякувала керівникам ряду наших великих компаній, які у складний час, за власної ініціативи проявили свою соціальну відповідальність і долучилися до боротьби з пандемією коронавірусу, взявши шефство за окремими медичними закладами. “Переконана, що сьогоднішня зустріч з аграріями – це тільки початок плідної співпраці задля розвитку регіону. Впевнена, що подібні діалоги уже в найближчий час стануть регулярними і будуть відбуватися в форматі масштабних форумів з залученням фахівців з інших регіонів України”, – резюмувала голова Миколаївської обласної ради.

До засідання круглого столу долучились керівники/представники багатьох сільськогосподарських підприємств: ТОВ СП “НІБУЛОН”, група компаній “Agrofusion”, ТОВ СП “ПАЕК”, СТОВ “Промінь”, Аграрне підприємство “Благодатненський птахопром”, “Зоря Інгулу”, ПСП “Корона”, підприємство “Агро-Коблево”, ТОВ “Південь Агро Інвест”, ФГ “Орбіта”, ДП Дослідне господарство “Реконструкція”, Селянська спілка приватних паїв “Куйбишева”, фірма “Агросоюз”, СФГ “Волощакевич”, ТОВ “Поріччя”, агро-торгівельна фірма “Агро-діло”, дослідне господарство “Зорі над Бугом”, ПП “Зверов В.В.”, СПАТ “Україна”, дослідне господарство “Зелені Кошари”, Агрофірма імені Шевченко, ТОВ “С-Росток”, ТДВ “Малинівка”, ТДВ “Сільгоспгосподарство Гур’ївка”, ПАТ “Первомайський молочноконсервний комбінат”, ФГ “Оазис”, Дослідне господарство “Зоряне”, ПСП “Зоря”, СП “Куйбишевське”, ПАТ “Лакталіс-Миколаїв”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...