• Головна
  • Сміття з території комунального підприємства, вивезли вантажівками
19:40, 20 березня 2021 р.

Сміття з території комунального підприємства, вивезли вантажівками

Сміття з території комунального підприємства, вивезли вантажівками

Велике весняне прибирання міста розпочалося з КП «Санітарна очистка міста». З його території спільними зусиллями влади та бізнесу вивезли більше 30 вантажівок сміття.

Депутат Вознесенської міської ради, головний інженер підприємства Сосновський Олександр Ігорович прокоментував подію:

«Зараз ми робимо велике прибирання, анонсоване міським головою Євгенієм Величко. Вирішили спочатку навести лад на підприємстві, яке й повинно прибирати місто.

Обстановка була тут жахлива. З 2003 року сюди зводились будівельні відходи з різних реконструкцій і ремонтів. Все складалось одне на одне. В результаті отримали ще одне звалище практично в центрі міста. Зараз вже вивезли більше десяти 40-тонних вантажівок сміття. І ще вивеземо не менше двадцяти. Та техніка, якою користувалося КП, знаходилась в жахливому стані. Не було ні боксів, ні навіть навісу у місці стоянки техніки. Практично нічого не було. Зараз плануємо зробити великий навіс для техніки і ремонтні бокси. Після очистки території від сміття, приведемо її в нормальний стан, щоб можна було повноцінно користуватись територією підприємства.»

Місто вдячне усім підприємцям Вознесенська, які відгукнулись на прохання міського голови про надання власної техніки для допомоги в прибиранні такого великого об’єму сміття. Надана техніка практично рятує підприємство від подальшого засмічення і розрухи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...